Športové aj elegantné dámske jarné bundy

Športové aj elegantné dámske jarné bundy

7. marca 2012, nepremokavé bundy, jar 2012. dámske jarné bundy, športové bundy, kožené bundy, ležérne bundy, džínsové bundy, farebné bundy, elegancia, elegantné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Aj tento rok na jar bude potrebná ľahká bundička. Využijete ju predovšetkým v skorých ránach a tiež v neskorých večeroch, kedy teploty nemusia stále dosahovať príjemných čísel. Začiatok jari bude tiež ešte trochu otravný, a preto by ste so zháňaním jarnej bundy nemali príliš dlho otáľať. Tento rok na jar sa budú nosiť dámske bundy všetkých typov, a teda je len na vás, ktorú si vyberiete.

Tak farebné ako je jar sama

jari patria predovšetkým farby, ktoré sa okolo nás budú objavovať všade. Ani my by sme teda nemali byť pozadu a do rovnako pestrých farieb by sme mali zladiť aj farbu našej dámskej jarnej bundy. Takáto jarná bunda vám príde určite vhod, pretože je dokázané, že pestré farby dokážu skvele odbúravať stres a zlú náladu. Hneď ráno pred odchodom do práce vám vaša pestrá jarná bundička určite vyčarí úsmev na perách. Má ešte ďalšie výhody, ktorými sú napríklad skvelá kombinovateľnosť. Konečne budete mať možnosť zaobstarať si krásne farebné topánky, ktoré ste si obávali kúpiť len preto, že ste k nim nemali čo na seba.

Je potreba aj trochu elegancie

Každá žena aj slečna chce ukázať tú pravú ženskosť a zmyselnú krásu. Niekedy sa obávame toho, že sa to nedá v bunde zvládnuť, ale s jarnými elegantnými bundami je to práve naopak! Sú tak ženské, až vás z toho bude zrak prechádzať. A ak máte zamestnanie alebo sa pohybujete v spoločnosti, kde je potrebné vyzerať elegantne, dámske jarné elegantné bundy sú pre vás jasnou voľbou.

Do mesta a na prechádzku sú tu ležérne bundičky

Na jar nebudeme musieť vyzerať stále elegantne, a tak tu pre vás mám aj bundičky, ktoré som nazvala ležérnymi. Sú to bundy, ktoré nie sú ani elegantné, ani veľmi športové a hodia sa predovšetkým do mesta alebo len tak na prechádzku. Keď si budete chcieť vyjsť von z domu a pokochať sa krásami jari, zvoľte ležérnu bundičku, ktorá vám vašu prechádzku len spríjemní.

Nesmieme zabudnúť ani na módne kožené bundy

Kožené bundy sa hodia snáď na všetky ročné obdobia, takže ani jar nie je výnimkou. Dámske kožené bundy sú stále v móde a vyzerajú fantasticky. Koža je veľmi kvalitný materiál, ktorý sa dobre nosí a je doživotnou investíciou. Ak si svoju koženú bundu neprepálite alebo neroztrháte, môže sa vám zachovať stále nová kľudne aj niekoľko desiatok rokov. Dámske kožené bundy sa nevyrábajú len v klasickej čiernej farbe, ale aj vo farbách, akými sú červená, zelená, biela, hnedá alebo béžová, čo nás predovšetkým zaujíma, pretože jar je najmä o už spomínanej farebnosti.

A pre niektoré sú tu bundy športové

Dámske športové bundy, ktoré sa dajú bezpochyby počítať medzi jarné, sa naozaj hodia pre tých, ktorým sa tiež občas hovorí športovci. Tieto bundičky sú špeciálne navrhnuté pre šport. Vo väčšine prípadoch sú nepremokavé, ľahké, vzdušné a pohodlné. Nájdeme ich samozrejme vo vybraných obchodoch so športovým tovarom či v špecializovaných obchodoch športových značiek. Dámske športové bundy môžu nosiť ale aj nesportovkyne, pretože športová bunda sa dá podľa mňa považovať aj za takú ležérnu, ktorú môžeme využiť pri akciách, na ktorých nemusíme za každú cenu vyzerať elegantne.

Zdroje: www.polyvore.com , www.ikonikstore.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.