Mikiny Ombre - to pravé pre každého muža

Mikiny Ombre - to pravé pre každého muža

10. marca 2012, Ombre, mikiny Ombre, pánske mikiny Ombre, pánske mikiny

Sponzorovanej odkazy:

Stále viac diskutovanou témou sa stáva moderné obliekanie mužov. Spoločnosť sa v tomto smere rozdeľuje vo svojich názoroch do niekoľkých skupín. Niektorí považujú precízne ladenie outfitov za nezmyselnú záležitosť (a to nielen u mužského pohlavia). Pojem metrosexuál býva často spájaný s hanlivými výrazmi. Pritom sa jedná len o mužov, ktorí sa o seba starajú, či už sa jedná o užívanie kozmetických prípravkov alebo o nakupovanie módneho oblečenia. Iní prikladajú móde menší význam a nezaoberajú sa príliš všetkými detailmi. Obliekanie nestavajú na najvyššiu priečku svojich hodnôt, ale zároveň sa od neho neobracajú chrbtom. Tretia skupina v sebe zahŕňa módnych nadšencov. Tí dokážu oceniť originalitu druhých, či sa nimi prípadne inšpirovať. Tento článok však nebude pojednávať o prístupe jednotlivých skupín k móde, ale o pánskych mikinách značky Ombre.

Značka Omre je veľmi mladistvá a svieža. Neprekypuje bláznivými kúskami, ale ani sa nedrží v decentnej rovine. Preto sa domnievam, že by mala byť blízka všetkým z vyššie uvedených skupín. Mikiny Ombre sú vyrábané z kvalitných materiálov a nesú v sebe predovšetkým nápaditosť strihov a rôznych detailov.

Mnohé z nich možno bez starostí kombinovať s džínsami aj so spoločenskými nohavicami.

Zaujalo ma napríklad riešenie zipsov, ktoré často nevedú prostriedkom mikiny, ale sú umiestnené viac na stranu. Tento typ je jedným z najpopulárnej­ších, ktoré značka vyrába. Veľmi originálne sú veľké goliere prechádzajúci do „falošnej“ kapucne. Mikiny majú šmrnc a nevyžadujú žiadne ďalšie doplnky.

Občas sa stretneme aj so zaujímavou kombináciou dvoch materiálov alebo so špeciálnou povrchovou úpravou.

Značka sa drží klasických farieb, avšak pred módnymi trendmi nemožno úplne zatvárať oči, a tak môžete zohnať napríklad aj mikinu Ombre s námorníckymi pruhmi.

Mikiny Ombre v chladných dňoch zahrejú a zároveň príjemne oživia Váš outfit.

Zdroj: www.ombre.pl , www.wayfarer.sk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.