Rozmanitá kolekcia New Yorker jar 2012

Rozmanitá kolekcia New Yorker jar 2012

9. marca 2012, jar 2012, New Yorker, AMIS, Fishbone, Fishbone-sister, Smog, Censored, Censored-swimwear, plavky, spodná bielizeň, baseballové mikiny, pánske košele, džínsy, šatky, klobúky

Kolekcia jar 2012 sa New Yorkeru naozaj podarila. Vo všetkých kolekciách New Yorker ani raz neopomenul svoje klasické značky. Môžete sa tešiť na krásne mladistvé kolekcie Amisu, Smog, Fishbone, Fishbone-sister, Censored a Censored-swimwear. Vo všetkých týchto kolekciách vládne tento rok na jar 2012 skvelá nálada a farebnosť. Je vidieť, že sa New Yorker na tohtoročnú jar naozaj teší a po zhliadnutí jeho kolekcie by ste sa mali tešiť aj vy.

Amisu

Krásne a očarujúce oblečenie Amisu je určené predovšetkým slečnám a ženám, ktoré sa chcú cítiť elegantne a sebavedome. Tento rok na jar 2012 túto kolekciu ovládli jednoduché vzory, strihy, ženské farby a úzke nohavice. Amisu je spojením všetkého krásneho a zavďačí sa tak určite každej žene. Ľahké saká, jeansovina a trendy štýl – to všetko má kolekcia Amisu jar 2012.

Smog

Ďalšou značkou v ponuke New Yorker je nemecký Smog, ktorý sa špecializuje na výrobu oblečenia pre vyzretých chlapcov a mužov. Ja by som povedala, že New Yorker si Smog vybral, pretože je to značka, ktorá je takým antonymom pre AMISU. Smog je, dá sa povedať taká Amisu v slipoch. Jeho kolekcia je mužná a obsahuje všetko, čo chlapi vo svojej skrini vyžadujú. Tento rok na jar víťazia košele, jednoduché tričká, rifle a ako doplnok šatky alebo klobúky. Nemalo by sa zabúdať ani na okuliare, ktoré však musia mať tie správne veľkosti.

Fishbone

Fishbone je značka pre mladých mužov, ktorí presne vedia, čo chcú. Oblečenie od značky Fishbone je inšpirované hiphopovou, rapovou a tanečnou scénou. Toto oblečenie je hlavne štýlové a pohodlné. Túto značku vystihujú predovšetkým mikiny s kapucňou, dlhé a široké tričká, voľné nohavice a šiltovky. Aj tento rok na jar 2012 Fishbone zostala u svojho štýlu a na pultoch obchodov New Yorker v jej sektore nájdeme košele a mikiny v pastelových farbách, jeansy a módne baseballové mikiny.

Fishbone- sister

Už z názvu značky je nám všetkým jasné, pre koho bude oblečenie Fishbone- sister určené. Áno, Fishbone- sister je sestra od mladistvého Fishbone, ktorú môžu obliekať len mladé pôvabné ženy. Fishbone- sister sa tento rok na jar rozhodla byť veľmi nacionálna a väčšina jej modelov je ladená do amerických farieb. Nečakajte teda nič iného než len modrú, červenú, bielu. Fihbone-sister sa tiež zapáčila už dlho zabudnutá rifľovina, z ktorej vyčarila krásne modely džínsových bundičiek.

Censored a Censored- swimwear

Censored je značkou, ktorá vyrába krásne spodné prádlo pre všetky ženy. Tento rok na jar sa Censored rozhodla byť naozaj ženská a jej spodná bielizeň je nádherná. Dá sa povedať, že je skôr roztomilá ako erotická. Spodná bielizeň Censored nás zaujme dievčenskými farbami, jednoduchými strihmi a vzormi kvietkov, kociek alebo pruhov. Pretože sa na jar začína už pomaly otepľovať, pripravená už je aj značka Censored- swimwear, ktorá po dlhej jeseni a zime prichádza s kolekciou plaviek, ktorá je skutočne rozmanitá. Nájdete tu plavky všetkých strihov a farieb. Verte mi, že tento rok budete mať z čoho vyberať!

Zdroje: www.newyorker.de

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.