Urobte svoj outfit neobyčajným! / Šály a šatky jar 2012

Urobte svoj outfit neobyčajným! / Šály a šatky jar 2012

6. marca 2012, šatka, šály a šatky, šál, vzorované šatky, Zara, H & M, Lidnex, šatky jar, jar 2012, trendy jar 2012

Sponzorovanej odkazy:

Šály a šatky patria stále medzi neuveriteľne trendy záležitosti, a to zaiste robí radosť tým z nás, ktorí už bez nich takmer nevyjdú z domu. Veľa ľudí totiž v šatke našlo ten najúžasnejší doplnok, ktorý zahreje a navyše oživí aj ten najobyčajnejší outfit. Šály a šatky jednoducho dodávajú potrebný šmrnc. Je skvelé, z ako obrovskej ponuky šatiek si môžeme vyberať. Do svojich kolekcií ich totiž zaraďuje snáď každá značka a nám sa tak otvára možnosť prezrieť si nespočetné množstvo vzorov, potlačí a farebných kombinácií a medzi nimi vybrať tie pravé pre tohtoročnú jar.

Vyberte si medzi trendy vzormi!

Jednofarebné šatky síce využijete vždy a nemusíte si príliš lámať hlavu nad tým, či sa so zvyškom outfitu „nebijú“, ale vzorované šatky a šály majú tiež niečo do seba. Hodia sa predovšetkým k jednofarebným a jednoduchým outfitom, z ktorých razom vykúzlia originálny look. Medzi najviac trendy vzory, čo sa šálov a šatiek týka, tento rok stále patria zvieracie vzory, ako je ten leopardí alebo napríklad hadí, ďalej aj abstraktné potlače, alebo typicky jarné kvety. Pre trochu originality si môžete okolo krku uviazať šatku s bodkami, srdiečkami, vtáčikmi, alebo napríklad lebkami, ako môžete vidieť na šatkách značky Alexander McQueen.

Lindex

Naozaj obrovskou a pestrou ponukou šálov a šatiek sa pre tohtoročnú jar a leto 2012 môže chváliť značka Lindex. Nielenže ponúka nespočetné množstvo rôznych farieb a vzorov, ale vybrať si môžete aj z veľkého množstva materiálov. Okrem klasických ľanových šatiek totiž ponúka aj šatky z viskózy, hodvábu, alebo pleteniny.

H & M

Jemné, ženské a romantické šatky v nežných pastelových tónoch nájdete u značky H & M. Ponúka nám šatky v úžasných farebných kombináciách a kvetinových potlačiach, ktoré sú na jar ako stvorené!

Zara

Zary naopak nájdete množstvo výrazných, originálnych a neokukaných vzorov vo všemožných farbách, v ktorých zaručene ohromíte. Okrem tých zvieracích tu nájdete aj etnické vzory, alebo napríklad šály lemované čipkou.

Zdroje: www.zara.com . www.hm.com , www.lindex.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.