Jar na farebnej vlne / Farebné trenčkoty

Jar na farebnej vlne / Farebné trenčkoty

4. marca 2012, bundy jar 2012, kabáty jar 2012, dámske kabáty, jar 2012, kabáty, trenčkoty, farebné kabáty, farebné trenčkoty, farby, pastelové farby, červený kabát, trendy 2012

Sponzorovanej odkazy:

Pod pojmom trenčkot si väčšina z nás predstaví klasický kabát v béžovej farbe. Hoci je táto klasika stále vítaná a rozhodne takýmto trenčkotom nič nepokazíte, možno je na čase neupierať sa len na tieto odtiene a dodať svojmu štýlu na jar 2012 trochu šťavy. Ako na to? Kúpte si farebný trenčkot!

Vyberte si odtieň, ktorý vám sadne!

Tento rok na jar sa ponúka naozaj pestrá paleta farieb, v ktorých bude váš trenčkot vyzerať bezchybne a vy tým pádom tiež. Vybrať si môžete z obrovskej škály pastelových odtieňov, ktoré sú tento rok trendom číslo jedna. Obliecť sa tak môžete do bledomodrej, svetloružovej, mentolovej, marhuľovej alebo svetložltej. Tieto odtiene perfektne sedia k svetlej pleti a vlasom, ale nemusia sa ich báť ani brunetky či čiernovlásky. Tým však o niečo lepšie sadnú výrazné farby, ako je napríklad červená, zelená či kráľovská modrá, ktoré sú pre tento rok tiež v kurze.

Ako zladiť doplnky?

Ak si farebný trenčkot zaobstaráte, alebo ak už vo vašej skrini visí, nemusíte sa v žiadnom prípade obmedzovať iba na biele alebo čierne doplnky. Síce nimi nič nepokazíte, ale keďže je jar predovšetkým o farbách, odporúčam zvoliť aj farebnejšie doplnky. Pastelové odtiene sú skvele kombinovateľné a napríklad zelenkavý kabát bude so svetložltými doplnkami vyzerať jednoducho skvele! Rovnako tak funguje aj kráľovská modrá so sýto žltou, alebo svetloružová s červenou. Nebojte sa kombinácií, výsledok bude stáť za to!

Ako vyniknúť?

Celebrity, na čele s uznávanou stylistkou Rachel Zoe alebo napríklad herečkou Blake Lively, nám nedávno ukázali, ako skvele môžu vyzerať aj kožené trenčkoty. Koža je v poslednej dobe stále obrovským hitom a jej sláva bude pokračovať aj v roku 2012, navyše takýto trenčkot rozhodne nebude mať každý a vy tak budete vyzerať nielen štýlovo, ale aj originálne. Okrem toho tiež o niečo viac zahreje a na skorú jar, keď sa ešte ráno stretávame aj s mrazíkmi, je teda ako stvorený!

Zdroje: www.shopstyle.com , www.polyvore.com , Comstock / Comstock / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.