Sexy priehľadné oblečenie

Sexy priehľadné oblečenie

29. februára 2012, priehľadné dlhé sukne, priehľadné topy, Sheer, trendy, fashion trends, priehľadné oblečenie, priesvitné oblečenie, transparentný

Sponzorovanej odkazy:

Priehľadné blúzky, šaty a sukne pôsobia ako by boli navrhnuté pre lesné víly a ušité z jemnej pavučinky. Možno Vás ale prekvapí, že táto vyložene jemná záležitosť sa dá kombinovať aj s rockovými doplnkami. Ak milujete módu a radi sa s ňou hráte, potom vás transparentné oblečenie bude iste zaujímať.

Priehľadné blúzky a topy

Priehľadné blúzky sú veľmi dráždivé, nosia sa pod ne jednoduché tielka a odvážnejšie si pod ne môžu vziať len spodnú bielizeň, najlepšie jednofarebnú bavlnenú, nikdy krajkovú. Intímne zóny dokážu zakryť zaujímavé doplnky, napríklad viazanky alebo žabó. Zaujímavé sú aj jednotlivé časti topov, od rukávov, cez výstrihy až po odhalený chrbát. Priehľadné vsádzky sú často tvarované do rôznych zaujímavých motívov.

Transparentnosť a šaty

Priehľadné alebo krajkové prestrihy v šatách toľko neodhaľujú kožu, napriek tomu sú rovnako, ak nie viac dráždivé. Uvádzajú fantáziu opačného pohlavia do najvyšších obrátok a vy tým získate maximálnu pozornosť po celý večer. Transparentné prestrihy sa objavujú najviac na chrbte, v oblasti pásu a zaujímavé sú priehľadné zvonové rukávy.

Priehľadná sukňa

Dlhá priehľadná sukňa ma uchvátila na prvý pohľad. Vzdušná ľahká sukňa pôsobí pohodlne a vzdušne, do horúceho počasia ako stvorená. Pod sukňou presvitajú vysoké nohavice s nohavičkami v rovnakej farbe a celý jav pôsobí veľmi sexy a nevšedne.

Priesvitné nohavice

Podobne ako priehľadné sukne vzhliadajú aj priesvitné nohavice. Sú rovnako tak opatrené nohavičkami, alebo ak chcete šortkami, čím sa tak zabráni nechcenej vulgárnosti.

Vrstvenie

Priesvitné materiály priamo vyzývajú k vrstveniu. Oblečte si vzorované tričko alebo košeľu a na to si vezmite priehľadný sveter alebo vzdušný top. Pohrať sa môžete aj s farbami a farebnými blokmi.

Dôležité je udržať správnu rovnováhu oblečenia a odhalenej kože. Odhaľte buď hornú, alebo dolnú časť tela, nikdy oboje. Ak sa vám podarí vytvoriť harmóniu medzi odhalenými a zakrytými časťami, výsledok bude čarovný.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.