Reebok EasyTone - Zpevňujte telo obyčajnou chôdzou!

Reebok EasyTone - Zpevňujte telo obyčajnou chôdzou!

16. novembra 2010, EasyTone Reebook obuv, Bill McInnes, systém balančných vankúšikov, Reebok topánky, Reebok tenisky, športová obuv

Sponzorovanej odkazy:

Chceli by ste mať aj vy vypracované telo bez toho, aby ste sa každý deň namáhali v posilňovni, na pilates, powerjoge alebo aerobicu? Potom tu pre vás máme novinku od športovej značky Reebok. Jedná sa o revolučnú obuv EasyTone, ktorá vám pomôže spevniť vašu postavu obyčajnou chôdzou. V dnešnom článku si EasyTone predstavíme, pozrieme sa na modely tejto obuvi a povieme si, ako taká obuv s naším telom pracuje. EasyTone obuv od Reeboku ženám zaručí tvarovanie ako nôh, tak aj zadočku, a to len tým, že v tejto obuvi budú chodiť. Samozrejme v nej môžete aj cvičiť, ale o tom neskôr. EasyTone od Reeboku tak dokonale využijú ženy, ktoré na aktívny život nemajú príliš času, a napriek tomu chcú mať krásne spevnenú postavu, hlavne teda problematické oblasti nôh a zadočku. A tak svoju postavu môžete teraz tvarovať aj na nákupoch alebo pri prechádzke.


I nezávislé testy dokázali, že obyčajným nosením EasyTone Reebook obuvi dosiahnu ženy o 28% väčšiu aktiváciu sedacích svalov v porovnaní s normálnou bežnou športovou obuvou. Mimo spevnenia sedacích svalov a nôh (svaly zadných stehien a svaly lýtkové) si s obuvou EasyTone Reebok spevníte aj členky a predídete tak nepríjemnému výronu a mimo to budete posilňovať aj postranné svaly a bedrové svaly a ľahko sa naučíte aj správnemu držaniu tela.


A ako EasyTone od Reeboku vlastne funguje? EasyTone – patentovanú technológiu spoločnosti Reebok navrhol sám bývalý inžinier NASA, Bill McInnes. V podrážke topánky by ste našli systém balančných vankúšikov. Pri normálnej chôdzi tak tento systém balančných vankúšikov vytvára prirodzenú nestabilitu. Práve tu sa svaly snažia vyrovnávať a telo tak prirodzene vyvíja vyššiu aktivitu. Princíp je prirovnávaný k balančnému cvičeniu, alebo aj k chôdzi po piesku. S obuvou EasyTone od Reeboku však nemusíte len chodiť na prechádzky. Pokojne si v nich môžete ísť aj zacvičiť. EasyTone tím vám k cvičeniu pripravil sadu dvanástich cvikov, vďaka ktorým si výsledný efekt ešte maximalizujete. A naviac, pokiaľ teda nechcete nikam chodiť, dajú sa cvičiť aj doma. Cviky sa zameriavajú na brušné svaly a opäť sú zacielené na balansovanie. Medzi také cviky patria napríklad "športová joga, hojdačka, predklon pokrčmo, kľučky, korčuliarsky alebo raketový skok. Nájsť ich môžete na webovej stránke www.mujeasytone.cz.
EasyTone obuv si stačí obuť dvakrát až trikrát týždenne, aby sa dostavil požadovaný výsledok pevnejšej postavy, čím viac však budete obuv nosiť, tým rýchlejšie sa dostavia aj vaše vytúžené výsledky.


Poďme sa na pár takýchto modelov EasyTone spoločnosti Reebok pozrieť. Topánky EasyTone sú naviac natoľko štýlové a módne, tak sa nemusíte báť, že by ste v nich neboli in. Práve naopak. Pretože sú vyvinuté pre akékoľvek denné aktivity, môžete ich pokojne nosiť od rána do večera. Pravdou je, že sa vám pravdepodobne nebudú hodiť k biznis kostýmu, kto ale hovorí, že v nich nemôžete pohodlne vyraziť ráno do práce a tam sa prezliecť a prezuť. A tak aj inak hektický deň, kedy na seba nebudete mať čas, môžete začať príjemnou „športovou aktivitou“ a pritom sa ani máličko športom neunaviť.


Vyberať si môžete z množstva ponúkaných a farebne skombinovaných modelov. Pozrite sa sami na výber z EasyTone farebných ponúk. Pozrite sa sami na výber z EasyTone farebných ponúk.


Zaujať Vás môžu napríklad tieto modely. Povedzte sami. Nie sú tieto modely očarujúce na športovú obuv? Nielenže topánky EasyTone – Reebok skvele vyzerajú. Navyše si v nich vytvarujete postavu.


„Zdroj“: www.mujeasytone.cz, www.reebok.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.