Zlaďte sa s jarou 2012! - Pastelové farby

Zlaďte sa s jarou 2012! - Pastelové farby

3. marca 2012, trendy jar 2012, mikiny, svetríky, jarné vesty, pastelové farby, sukne, šaty, legíny, farebné rifle, šperky, módne doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Keď sa povie jar, všetkým sa vybavia farebné rastliny, zelenajúce so stromy, vôňa kvetín a blankytne modrá obloha. Jar je zo všetkých ročných období tým najfarebnejším, a práve preto by sme na ňu mali pripraviť aj svoj šatník. Vyhoďte alebo schovajte na ďalšiu sezónu kabáty, nohavice a svetre fádnych farieb a vyrazte na nákup farebných legín, tričiek, mikín, sukní a ďalších prima kúskov.

Zahaľte sa do mikín alebo svetríkov

Aj keď to na jar za oknom vyzerá prívetivo, teploty ešte nedosahujú tak vysokých čísel, aby sme mohli von vyjsť bez mikiny alebo svetríka. Zo začiatku jari možno znesiete aj nejakú tú ľahkú bundu alebo pérovú vestu. Jarný vietor nám ešte môže privodiť nejakú tú chorobu, a preto ešte myslite na nejakú tú ďalšiu vrstvu na vaše tričko. A pretože je jar tak veselá a vitálna, zvoľte mikinku alebo svetríkpastelových farbách, aby ste neboli pozadu. Medzi pastelové farby možno zaradiť snáď všetky okrem jednotvárnej bielej, čiernej, šedej alebo hnedej. Preto by nemal byť s vyberaním tých správnych modelov problém.

Pastelové farby pristanú legínam i nohaviciam

Áno, nohavice v pastelových farbách sú stále v móde! Môžete si vyberať z úžasných svietivo žltých, ružových alebo modrých senza jeansov, ktoré vám zaručene dodajú šmrnc. Na tieto nohavice v pestrých farbách sa skvele lepia oči a vy v nich teda budete neprehliadnuteľné. Za poslednú dobu sa stali tiež veľmi populárne legíny, ktoré dokážu snáď všetko. Na jar sú podľa môjho názoru tým najlepším módnym kúskom. Môžete voliť legíny v pastelových farbách alebo s obrázkami kvetín a iných vzorov.

Farebné dievčenské sukne a šaty

Pastelové farby sa snáď najviac hodia pre módu slečien a žien, ktorou sú hlavne sukne a šaty. Týmto kúskom najviac pristanú krásne farby a vzory jarných kvetín. V móde tento rok budú aj pruhy, ktoré možno tiež zohnať v pastelových farbách. Sukne a šaty si budete môcť vyberať vo všetkých strihoch – sukne kolesové, puzdrové, dlhé alebo krátke. K sukniam a šatám najlepšie využijete krásne pastelové legíny. Ak by ste teda nezohnali sukňu alebo šaty v tej správnej farbe, nezúfajte! Môžete si k nim zaobstarať krásne pastelové legíny či pančuchy.

A v poslednom rade doplnky a šperky

Náš skvelý pastelový outfit nemôžeme nechať len tak bez doplnkov a šperkov, ktoré sú v niektorých chvíľach tým najdôležitejším. Nebojte sa šperkov v pastelových farbách! Určite nebudete vyzerať ako desaťročné dievčatko alebo že ste si váš nový prstienok vytočili na jarmočnom bicykli šťastia. Pastelové šperky dodajú šmrnc každému oblečeniu a s doplnkami je tomu rovnako tak. Zaobstarajte si žiarivú šatku, opasok, dáždnik alebo klobúk!

Zdroje: www.polyvore.com , asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, módne peklo a šperky a hodinky.