Topánky Baťa, Humanic a CCC pre jar 2012

Topánky Baťa, Humanic a CCC pre jar 2012

1. marca 2012, čižmy, topánky na šnurovanie, balerínky, lodičky, sandále, mokasíny, poltopánky, tenisky, Lacoste, dámska obuv, pánska obuv, jar 2012, Baťa, Humanic, CCC, Deichmann, Nike, Adidas, Converse, Graceland, Fila, Hello Kitty

Sponzorovanej odkazy:

Na správnych topánkach by sa nemalo šetriť, a to ani tento rok na jar. Je veľmi dôležité vybrať topánky, ktoré nám perfektne sedia a zároveň pristanú. Poprední výrobcovia obuvi sa so svojimi kolekciami na jar 2012 naozaj vyhrali. Pozrieme sa na kolekcie značiek, ktoré sú u nás tými najžiadanejšími a najrozšírenejšími, aby sme s vyberaním nemali problém.

Baťa

Najžiadanejšou značkou u nás je samozrejme česká klasika Baťa. Aj keď sa mi niekedy zdajú ceny tejto značky trochu premrštené v porovnaní s ostatnými, výber obuvi je perfektný. Dámy sa u Baťu tento rok na jar budú môcť obuť do sandálov, balerínok, čižiem, členkových topánok alebo mokasín. Pre pánov si potom Baťa pripravila naozajstnú eleganciu v podobe krásnych poltopánok.

Deichmann

Ďalšia veľmi obľúbená značka tu u nás je nemecký Deichmann, ktorý je zárukou kvality, skvelého výberu a priaznivej ceny. Deichmann je dokonalý tiež v tom, že ponúka množstvo skvelých značiek, akými sú napríklad adidas, Fila, Graceland, Hello Kitty, Puma, Kappa, Nike a ďalšie. Dámy si budú môcť vybrať medzi rovnakými druhmi topánok ako u Baťu plus ešte zo skvelej kolekcie topánok na šnurovanie. U pánov sa Deichmann tento rok zameral skôr na športovejší štýl než na eleganciu, a preto si páni budú vyberať predovšetkým z kotníčkových topánok a topánok na šnurovanie.

Humanic

Rakúsky Humanic si so svojou kolekciou topánok pre jar 2012 dokázal azda najviac vyhrať. Pánske i dámske kolekcie sú ešte rozdelené do ďalších podkolekcií. Dámska kolekcia je rozdelená do zbierok LET LOOSE, HARD CANDY, PURE GRACE a COLOUR SHOCK. Let loose kolekcia je dokonale ľahká a nachádzajú sa v nej farebné klasické tenisky a členkové tenisky od značiek Nike, Adidas, Converse alebo Lacoste. Kolekcia Hard candy sa tiež vyžíva vo farebných teniskách, ale oproti Let loose sú tieto tenisky skrášlené šnurovaním. Pure grace je plná elegancie a nájdeme v nej balerínky, sandále a lodičky v módnej béžovej, šedej a hnedej farbe. Colour shock je mi snáď najsympatickejšia. Je plná lakovaných a semišových lodičiek, balerínok a sandálov. Pánska kolekcia je rovnako rozmanitá ako tá dámska, ale rozdeľuje sa už len do troch podkolekcií, akými sú Heartbreaker, SUCCESS STORY a STREET ORIGINAL. Medzi týmito topánkami si vyberie každý muž. Posúďte sami.

CCC

U nás tiež veľmi obľúbená je sieť predajní obuvi CCC. Tento obchod nám ponúka značky, akými sú menej známe, ale napriek tomu páčivé lasocka, CLARA BARSON, NYLON RED, CESAR CAVE, NELLI BLU, GUFO a ďalšie. Dámske kolekcia obuvi CCC pre jar 2012 je veľmi podarená a vyžaruje z nej ženskosť. CCC zvolilo krásne farby, ktoré sa budú hodiť k akémukoľvek oblečeniu. Pánska kolekcia je veľmi všestranná a vyberiete si v nej obuv na každú príležitosť.

Zdroje: www.bata.cz www.deichmann.com www.ccc.eu www.shoemanic.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a značky a značkové oblečenie.