Šaty pre družičky 2012

Šaty pre družičky 2012

27. februára 2012, šaty pre družičky, priliehavé šaty, šaty cez rameno, dlhé šaty

Sponzorovanej odkazy:

Družičky sú nevyhnutnou súčasťou každej svadby. Malé dievčatká rozhadzujú okvetné lístky a dospelé kamarátky pomáhajú vytvoriť dojemnú atmosféru celej udalosti. Vzhľadom tomu, že sa neustále pohybujú okolo nevesty, neuniknú pohľadu svadobčanov, preto by mali zvoliť šaty, ktoré si hneď po tých nevestiných, získajú obdivné pohľady. V prípade, že šaty pre svoje družičky vyberá nevesta, mala by dbať na to, aby ladila nielen farba s okolitými doplnkami, ale hlavne aj strih s postavou družičky.

Dlhé šaty

Dlhé šaty sú veľmi očarujúce a pôsobia veľmi luxusne. Hodia sa skôr pre veľmi formálne prepychové svadby. Vhodne zvolené dlhé šaty podčiarknu vašu krásu a dodajú na elegancii. Inšpiráciou pre Vás môžu byť grécke motívy a strihy alebo korzetový strih. Zamerajte sa na jednoduchosť a vynechajte pompézne prvky, to sa týka hlavne „šľahačkových sukní“.

Šaty na jedno rameno

Asymetrické šaty sú vhodné na slávnostné príležitosti, akými svadby nepochybne sú. Môžete zvoliť ako krátke, tak aj dlhé. Jedno ozdobené rameno dodáva šatám určitú dávku zvláštnej originality. Úplne úžasne vyzerá transparentný šifón alebo plisovanie v oblasti hrudníka.

Šaty s riasením

Riasenie tvorí zaujímavý detail šiat. Romantické a zároveň veľmi ženské zdobenie šiat je ideálne pre každého bez ohľadu veku. Riasenie na seba tiež upozorňuje, presnejšie na časť tela, v ktorej sa nachádza. Pokiaľ máte silnejšiu spodnú časť tela, môžete zvoliť malé riasenie na spodnom okraji sukne alebo naopak na hornom okraji korzetu a prilákať pozornosť na svoju prednosť.

Na výber šiat máte, rovnako ako nevesta, dostatok času, preto vyberajte dôkladne. Vystrihujte si obrázky z časopisov alebo ich ukladajte do počítača, môžete si dokonca zapisovať rôzne nápady.

Nevesty väčšinou nechávajú strih šiat na družičkách, oznámia im len farbu, ktorá ladí s jej kvetinou a šatami, pokiaľ nie sú iba biele.

Čierna farba šiat je síce veľmi módna a lichotivá, ale súčasne tiež veľmi melancholická a na svadby sa príliš nehodí a pre družičku už vôbec nie.

Zdroj: www.houseofbrides.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.