Značkové svetre Lacoste, Tommy Hilfiger aj Ralph Lauren

Značkové svetre Lacoste, Tommy Hilfiger aj Ralph Lauren

25. februára 2012, Lacoste, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Hugo Boss, sveter, svetre, značkové, ku krku, cardigan, cardigany., Kardigany, značkové svetre

Sponzorovanej odkazy:

Značkové svetre sú vkusné, jednoduché a luxusné. Väčšina žien po nich túži a mnohé z nich sa nimi môžu pýšiť. Nápadité modely môžu byť apartným skvostom, do ktorého nie je škoda investovať väčšiu sumu peňazí.

Hugo Boss

Že poznáte Hugo Bossa len ako parfém? Potom je na čase, aby ste sa zoznámili aj s exkluzívnou kolekciou svetrov, od ľahkých klasických svetrov až po silné cardigany, ktoré sa dajú zviazať v páse, alebo sa do nich môžete jednoducho zavinúť.

Lacoste

Značkové svetre Lacoste s malým aligátorom sú teraz spojované, rovnako ako svetre Ralph Lauren a Tommy Hilfiger, s preppy štýlom. Pravé Lacoste svetre patria do luxusnej kategórie. To sa nedá povedať o ich falzifikátoch, mnohokrát veľmi vydarených, napriek tomu však nemajú onú povestnú kvalitu. Pretože sveter Lacoste je hladký, mäkký a veľmi príjemný na nosenie. Fake tiež často prezradí aj malý aligátor.

Tommy Hilfiger

Ležérne svetre Tommy Hilfiger sa predstavujú vo farbách pre značku toľko typických, jedná je o bielu, modrú a červenú. Klasický sveter ku krku s modrými pruhmi vyzerá skvele s červenými nohavicami. Mrazivú zimu vám pomôže prekonať hrejivý cardigan s gombíkmi „olivy“ alebo vzorované pončo. Vedľa ležérnych kardiganov nájdete v kolekcii aj elegantné kardigany a zavinovacie svetre so zaujímavým opaskom na strane.

Ralph Lauren

Pletené svetre Ralph Lauren s jemným vrkočovým vzorom sú vhodné ako pre zimné, tak pre jarné obdobie. Navyše sladké farby sa dajú skvele kombinovať s rôznofarebnými kabelkami. Preto zabudnite na fádnu šedú alebo čiernu a prežiarte pochmúrny deň veselými farbami.

V kolekcii Ralph Lauren nechýbajú ani silné svetre s nórskym vzorom a roláky vhodné na hory a mnoho ďalších svetrov v preppy štýle pre mestskú mládež, ktorá lipne na značkovej móde. Svetre sa vyznačujú sviežim vzhľadom, vysokou kvalitou a vysokou mierou elegancie vás vyzdvihnú do vyššej strednej triedy.

Zdroj: www.hugoboss.com , www.tommyhilfiger.com , www.lacoste.comwww.ralphlauren.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.