Luxusné pánske saká

Luxusné pánske saká

21. februára 2012, luxusné pánske saká, pánske sako, pánsky oblek, spoločenský oblek, TM Lewin, Ben Sherman, Savier Row Company

Sponzorovanej odkazy:

Stále platí, že šaty robia človeka. Najmä u mužov platí, že krásny pánsky oblek vykúzli ľahko šarmantného muža. Podmienok, ako by mal oblek na úrovni majstrovského krajčíra vyzerať, je veľa – od dĺžky rukávov a nohavíc až po materiál. Oblek, ktorý je používaný k významným obchodným alebo spoločenským akciám sa takýchto pravidiel drží ešte viac.

Avšak niekedy sa hodí skôr nechať oblek doma a vytvoriť uvoľnenejší elegantný outfit. Saká sa stali obľúbenou súčasťou odevov na každodenné nosenie. K videniu sú na módnych prehliadkach velikánov v kombináciách so šortkami, džínsami i s nohavicami à la tepláky. Neznamená to, že by páni mali vytiahnuť zo skrine tepláky na doma a sako na plesy a snažiť sa ich spojiť v jeden nerozlučný celok, ale vhodne zvolená kombinácia môže vo výsledku stvoriť úchvatný ležérny outfit.

Luxusné pánske saká sa už nenosia len ako súčasť obleku, tak sa poďme pozrieť, aké varianty nám módny svet ponúka.

Savile Row Company – saká na každú príležitosť

Značka Savile Row vytvára luxusné pánske obleky i ich jednotlivé časti. Dôraz na detail a precízne spracovanie je samozrejmosťou. Oblek je vhodné zakúpiť ako celok, avšak jeho jednotlivé časti možno nosiť bez starostí aj jednotlivo. Saká i ostatné výrobky sa tešia vysokej kvalite materiálov.

Ležérna elegancia Ben Sherman

Ben Sherman dokazuje, že sako môže byť súčasťou bežnej dennej módy každého muža. V chladnejších dňoch je možné cez neho vziať teplú elegantnú bundu, na jar vykreslí ležérny outfit spolu s džínsami.

Ben Sherman sa zameriava i na rýdzo športovejšie typy a vytvára saká rôznych farieb, materiálov i strihov. Dámskemu oku zalahodia tiež prepracované podšívky.

Anglická elegancia v TM Lewin

Značka založená v roku 1898 sa počas svojho pôsobenia vypracovala na post luxusnej značky pre pánsku módu. V ponuke sa vyskytuje casual móda, kravaty alebo manžetové gombíky.

Zdroj: www.benshermanusa.com , www.savilerowco.com , www.tmlewin.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.