Prejasní zimu behaním vo svetielkujúcom oblečení / Nová kolekcia adidas by Stella McCartney jeseň / zima 2010

Prejasní zimu behaním vo svetielkujúcom oblečení / Nová kolekcia adidas by Stella McCartney jeseň / zima 2010

21. novembra 2010, adidas by Stella McCartney, Stella McCartney, adidas, adidas oblečenie, adidas topánky, športová obuv, športové topánky, športové oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Výrazná kolekcia adidas by Stella McCartney vstupuje do sezóny jeseň / zima 2010. Pokračuje v premieňaní a pretváraní tradičných športových strihov uvedením úplne novej témy „svetielkovania“ vo svojej najpredávanejšej bežeckej kategórii (Running). Funkčne módna kolekcia zostáva jedinou dámskou, ktorá naozaj spája funkčnosť, štýl a najmodernejšie technológie adidas s jedinečným rukopisom Stelly McCartney.

Stella McCartney hovorí: „Beh je jednou z našich najobľúbenejších kategórií. Pre mňa je naozaj dôležité dodať jednotlivým modelom kolekcie vlastný výraz. Túto sezónu sme to urobili priamo, a to s pomocou svetielkovania. Pri behu v mestskom prostredí sa človek potrebuje cítiť bezpečne, aby ho ostatní videli a aby bol výrazný, a to najmä v zime, keď sa skoro stmieva. Zároveň sme ale tento motív použili na leopardej potlači, takže nie je nijak zvlášť maskulínny a doslovný, ale napriek tomu je jasne priznaný. Máme tiež svetielkujúce krúžky na kľúče. Z tých vyžaruje zmysel pre humor, ktorý môžete mať, keď ste muž, žena alebo dieťa. “

Popri novej téme svetielkovania v bežeckej kolekcii táto jedinečná rada adidas by Stella McCartney predstavuje pre sezónu jeseň / zima 2010 novú kolekciu pre zimné športy (Wintersports). Tá obsahuje elegantné, atraktívne a vysoko funkčné modely, priliehavé bundy a pútavé grafické motívy s horami a snehom. Medzi hlavné modely patria bunda Image Jacket, nohavice Seamless Tight, súprava All in One a bunda Ski Fleece.

Stella McCartney dodáva: „Kolekcia Wintersports pre túto sezónu vyžaruje charakter. Je veľmi odvážna, niektoré fleecové kusy sú celkom ostro rezané. Štíhle nohavice Wintersports a priliehavé bundy tesne obopínajú postavu, vyzerajú naozaj veľmi štýlovo. Na lyžiach je totiž dôležité tak vyzerať, je to jeden z mála zimných športov, kde môžete na svah preniesť módu a kde to vyzerá dobre, tak prečo to nevyužiť! “

Ďalším výrazným prvkom kolekcie pre jeseň / zimu 2010 je príťažlivá a živá kolekcia Gym Studio. Tá zavádza tradičné športové strihy ešte ďalej, a to prostredníctvom fúzie technických materiálov s módnym poňatím. Rada upúta výraznými dizajnovými detailmi, vrátane super módnych šnúrok, grafických kvetinových potlačí a premyslene vyšisovaných tričiek, expresívne farebnou paletou s tmavo purpurovou a tmavo vínovou farbou zmiešanou s neónovo žltou a ružovou. Medzi hlavné modely patria top s dlhými rukávmi Image Seamless, nohavice Seamless Tight, bunda Studio Light v tmavo vínovej farbe, a obuv adulár Packaway.

Stella McCartney poznamenáva: „Máme niekoľko skvelo vypracovaných modelov a povedala by som, že sú túto sezónu ešte viac sexy. Farebná paleta s tmavými, ale teplými tónmi, a organickými modelmi, je skvelá a zaujme farebnými striekancami. “

Séria adidas by Stella McCartney pre túto sezónu vedľa kolekcií v kategóriách Running, Wintersports a Gym Studio ďalej ponúka nové modely v kategóriách Tennis, Golf a Gym Yoga.

Kolekcia pre jeseň / zimu 2010 prichádza celosvetovo do predaja v 633 predajniach, vrátane luxusných obchodných domov – napríklad Lane Crawford, Isetan, Harrods a Nordstrom – a tiež v sieti adidas Concept Stores a Stella McCartney po celom svete, v predných e-shopoch a vo vybraných športových predajniach. V Českej republike bude kolekcia k dostaniu adidas Concept Store v Shopping Centre Čierna Ruža (Na Příkopě 12, Praha 1). Ďalej kolekciu nájdete tiež v sieti predajní adidas (www.adidas.cz / predajne), vo vybraných predajniach A3 šport v Prahe a Brne, alebo v predajni Eurostores v Karlových Varoch.

Ceny odevov dostupných u nás sa pohybujú približne od 1.199 Sk za top Tennis Performance Bra a nohavice Performance Hot Pant až po 10.499 Sk za polstrovanú zimnú bundu Wintersport Ski Performance Jacket alebo dámsky overal Wintersport All in One za 12.499 Sk. Cena obuvi začína na 2.999 Sk za model adulár Pack Away, najdrahší model Galmei Boot z kolekcie pre zimné športy Wintersports zoženiete za 5.499 Sk. Doplnky sa predávajú od 449 Sk za tenisový nátepníček Tennis Wristban až po 3.999 Sk za tašku Big Sport Bag.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.