Módne doplnky - accessorize

Módne doplnky - accessorize

24. februára 2012, šatky, opasky, čelenky, šperky, náramky, náušnice, prstene, náhrdelníky, accessorize, módne doplnky, kabelky, tašky, batohy, baleríny, žabky, snehule, príčesky, plavky, spodná bielizeň, čiapky, rukavice, sponky, gumičky, slnečné okuliare

Sponzorovanej odkazy:

Značka accessorize, ktorá zatiaľ nie je u nás na Slovensku tak známa ako v iných krajinách, má prekvapivo veľmi dlhú tradíciu. Prvý obchod bol otvorený už v roku 1984 v londýnskej Covent Garden Piazza a hneď ďalší roku 1986. S postupným úspechom firmy sa začalo otvárať čím ďalej, tým viac obchodov. V priemere zahájilo prevádzku šestnásť predajní accessorize za rok. V súčasnej dobe existuje mnoho obchodov accessorize. Najviac butikov nájdeme v rodnej kolíske značky – vo Veľkej Británii. U nás na Slovensku bolo predtým týchto obchodov celkom veľa, ale postupom času sa značka z našej krajiny stiahla. Avšak jej módne doplnky ako sú napríklad šperky či tašky môžeme v niektorých obchodoch stále nájsť. Ak sa vám módne kúsky od značky accessorize zapáčia, na všemohúcom internete ich zaručene objavíte.

Značka accessorize sa zameriava naozaj na veľmi široký sortiment všetkých dámskych a detských módnych doplnkov. Výber je skutočne veľký. Na svojich oficiálnych stránkach vám accessorize na vaše cesty ponúka batohy, batôžky, tašky, kabelky a peňaženky. Batohy od accessorize podliehajú retro štýlu a sú naozaj veľmi roztomilé. Nejedná sa o batohy na horskú turistiku, ale len na bežné nosenie. Kabelky majú mnoho designov. Každá žena si medzi nimi nájde tú pravú. Accessorize má vo svojej kolekcii veľké tašky, malé kabelky aj párty a plesové listové kabelky.

Všetky šperky od accessorize vyžarujú predovšetkým mladučkým štýlom. Jedná sa o šperky, akými sú náramky, náhrdelníky, náušnice, prívesky a prstene. Každý tento šperk je vyrobený podľa najnovších trendov v módnych farbách. Veľmi obľúbené farbičky sú predovšetkým staroružová, biela, strieborná a zlatá.

Aj keď značka accessorize všade vystupuje, ako firma vyrábajúca len módne doplnky, tak vo svojom „repertoári“ má tiež veľmi pozoruhodnú kolekciu dámskych topánok. Špecializuje sa na výrobu balerínok, snehulí, gumákov, žabiek a sandálov. Všetky modely topánok vyzerajú dokonale a na to, že má značka celkom iné zameranie, sú topánky profesionálne vyrobené. Určite si ich zamiluje každá žena v každom veku.

Kabelky a šperky nie sú všetky módne doplnky, ktoré značka accessorize vytvára. Neverili by ste, čo všetko táto značka dokáže. Ďalšími doplnkami, ktoré sa objavujú na pultoch jej obchodov, sú vlasové doplnky, príčesky, čiapky, čelenky, šatky, spodná bielizeň, rukavice, ponožky, opasky, dáždniky, plavky, slnečné okuliare, samolepky, obaly na telefón a mnoho ďalších vecí, ktoré by ste skôr hľadali v papierníctve.

Značka accessorize je skutočným chameleónom. Jej posledná kolekcia patrí malým dievčatkám. V kolekcii nájdete všetky módne doplnky, ktoré dievčatká vo svojom veku nevyhnutne potrebujú. Jedná sa o úplne všetky módne kúsky od slnečných okuliarov až po gumičky. Všetky veci sú ladené do klasickej ružovej farby a sú veľmi roztomilé.

Zdroje: www.accessorize.com

Sponzorovanej odkazy: