Ako sa obliecť na Valentína?

Ako sa obliecť na Valentína?

17. februára 2012, Valentín, sv. Valentín, darčeky na Valentína, oblečenie na Valentína, šaty na Valentína, oblečenie sv. Valentín

Sponzorovanej odkazy:

Deň sv. Valentína, teda deň všetkých zamilovaných, sa nezadržateľne blíži, a hoci tradícia slávenia tohto sviatku nie je na Slovensku tak dlhá, každým rokom sa nájde stále viac a viac párov, ktoré sa rozhodnú si na tento deň, teda 14. februára, nadeľovať drobné darčeky v podobe ruží, bonboniér v tvare srdca a plyšákov. Veľa ľudí však tento deň oslavuje spoločnou večerou na obľúbenom či výnimočnom mieste. Výnimočné miesto teda tiež vyžaduje výnimočný odev a zatiaľ čo muž to má celkom jednoduché a s istotou vie, že si oblečie buď celý oblek alebo aspoň košeľu a sako, žena má svoj výber sťažený množstvom možností a tiež samozrejme svojou prirodzenou záľubou dopredu si premyslieť outfity. Ak teda na takú romantickú večeru v dvoch vyrážate a stále tápate, nechajte sa inšpirovať týmto článkom.

Keď sa povie Valentín, veľa z vás si predstaví srdce, ruže a červenú farbu. Červená je perfektnou farbou na Valentína, a to práve preto, že evokuje srdce, lásku a vášeň. Červené teda nemusí byť na Valentína len darované srdce a ruže, ale aj vaše šaty. V kombinácii s čiernou alebo bielou, budete veľmi elegantná, bez toho aby ste boli príliš vyzývavá.

Ďalšiou romantickou a „valentínskou“ farbou je ružová. Vyvarujte sa však barbínovskej ružovej a radšej stavte na svetlučko pastelovo ružovú v kombinácii s bielou čipkou alebo svetlým odtieňom béžovej. Nezabudnite zladiť aj doplnky ako náušnice, náramok, kabelku a topánky v ružovej so zlatými akcentmi, či už v spomínanej béžovej.

Ak vám červená a ružová prídu na Valentína ako príliš veľké klišé, určite sa vám zapáči koralová varianta. Tento odtieň je nielen neobvyklý, ale pristane takmer každej žene. Môj jednoznačný tip sú dlhé tylové vrstvené sukne, ktoré sa pri správnej kombinácii, hodia ako na ples či na sviatočnú večeru, tak aj do mesta. Doplnky môžu byť na Valentína tematické, veľké prstene v tvare kvetiny či srdca budú pôsobiť hravo a zároveň romanticky.

Veľmi luxusne pôsobiaca je kombinácia fuchsiovej so striebornou. Táto kombinácia je však veľmi výrazná a tiež veľmi slávnostná, strieborných doplnkov preto nepotrebujete veľa. Vyberte si vždy len jeden veľký a jeden malý.

Na Valentína nie je dôležité len vrchné oblečenie, ale aj to spodné. A v tomto prípade je to spodné i ďaleko dôležitejšie. Určite ten večer neskončíte len pri večeri, a tak, milé dámy, dbajte aj na to, aby ste boli krásne, výnimočné a dráždivé aj pod šatami. Bielizeň zlaďte farebne so šatami, alebo zvoľte tajomnú a sexy čiernu, s ktorou nikdy nemôžete šliapnuť vedľa. Na Valentína si tiež môžete dovoliť trochu viac sexy bielizeň, než ste zvyknutá – čipka a podväzky majú tento deň zelenú viac ako inokedy.

Zdroje: www.tally-weil.com , www.polyvore.com , Valueline / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.