Tričká a mikiny so zvieratkami vás dostanú!

Tričká a mikiny so zvieratkami vás dostanú!

18. februára 2012, tričko, mikina, so zvieratami, so zvieratkami, oblečenie so zvieratkami, roztomilé oblečenie, potlače, Stella McCartney, Forever 21

Sponzorovanej odkazy:

V každej z nás sa stále skrýva kus malého dievčatka, a hoci nám móda velí odievať sa do čipkovaných blúz či elegantných pletených šiat, občas neodoláme veselým tričkám alebo mikinám s roztomilými zvieratkami. Zrejme sa v nich neukazujeme v práci, ani si ich neobliekame na párty, ale ak ich zvolíte ako pohodlné domáce oblečenie, alebo v nich vyrazíte na prechádzku či do kina, rozhodne na týchto veselých potlačiach nie je vôbec nič zlé.

Tiger či vlk od Stelly McCartney

Možno vás prekvapí, že tričká so zvieratkami navrhujú aj tak zvučné mená módneho priemyslu, akým je napríklad Stella McCartney. Kúpiť si tak môžete jej tričko s vlkom alebo tigrom, ktoré napríklad v kombinácii s legínami musí vyzerať skvele!

Všadeprítomné malé sovy

O trende roztomilých soviček ste už určite počuli, a tak niet divu, že sa objavujú nielen na šperkoch, ale aj na tričkách a mikinách. Zvoliť môžete ich veselú, alebo zamračenú variantu, napríklad podľa vašej aktuálnej nálady.

Slávne zvieratká

Obliecť si na seba môžete aj slávne zvieratká v čele so srnčekom Bambim alebo kuriatkom Tweetym. Akokoľvek detinsky môžu tieto zvieratká pôsobiť, stále sú roztomilé a vtipné a za trochu infantilnosti sa predsa hanbiť nemusíme. Jediné, čo by som neodporúčala, je oblečenie s Hello Kitty, to už by asi na vášho priateľa bolo naozaj príliš.

Zabavte vtipným tričkom

Rozveseliť okolie môžete aj za pomoci trička či mikiny s vtipným obrázkom zvieratiek. Dve žirafy sa zamotanými krkmi, čivava s fúzami alebo vlk s omotaným šálom rozhodne vzbudzujú minimálne úsmev a niektoré mikiny s touto potlačou navyše vyzerajú aj veľmi štýlovo.

Za tričkami s obrázkami zvieratiek rozhodne nemusíte len do detských obchodov, nájdete ich naopak skoro v každom obchode pre mladých. Pozrite napríklad do obchodov New Yorker, Topshop, alebo Bershka, či nakuknite do e-shopu Forever 21 alebo trebárs Asos.

Zdroje: www.forever21.com , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.