Zaslúžia si vašu pozornosť - Pánske trendy svetre

Zaslúžia si vašu pozornosť - Pánske trendy svetre

19. februára 2012, pánske trendy svetre, svetríky, pánsky prepínací sveter, New Yorker, Pull and Bear, Bershka, House

Sponzorovanej odkazy:

Páni, práve teraz je tá správna chvíľa na pánske trendy svetre. Nebuďte upätí a kúpte si sveter v pestrých farbách alebo s neobvyklým vzorovaním. Padne zaručene každému a skvele sa nosí. Sedieť bude každému mužovi, a to v každom veku. Nemusí vám byť pod tridsať, aby ste si takýto model mohli zaobstarať. Pánske trendy svetre sú tu tento rok pre každého.

Bershka

Značková móda od Bershky si potrpí predovšetkým na trendy tovar a pri pánskych svetroch tomu nie je inak. Bershka vsádza hlavne na ľahké pánske svetríky. Ak sa rozhodnete pre pánsky sveter od Bershkyvýstrihom do V, veľmi sa vám vyplatí. Keď si totiž pod tento sveter vezmete akékoľvek tričko inej farby, váš model ihneď zmení svoj vzhľad, a to hlavne vďaka už spomínanému ,,véčku", ktoré mnohé odhalí. K takýmto svetrom tiež skvele padnú rôzne šatky a šály. Pretože sú pánske trendy svetre od Bershky robené väčšinou v jednotných farbách, hodí sa k nim prakticky úplne všetko.

Pull and Bear

Ďalšia značka známa svojím mladučkým vzhľadom. Modely pánskych trendy svetrov od Pull and Bear sú veľmi pekné a určite by sa nenašiel muž, ktorý by si medzi nimi nevybral. Nenechajte sa vystrašiť mladými modelmi, ktorí tieto svetre predvádzajú. Nič to neznamená. Myslím si, že každý by mal skúsiť čaro pánskych svetrov od Pull and Bearu, ktoré majú skvelý strih, pestré farby a pútavé vzory.

New Yorker

Možno si myslíte, že módnu značku New Yorker poznáte a že už vás nemôže ničím prekvapiť, ale nie je tomu tak. Aj ja som sa divila, ako krásna je kolekcia pánskych trendy svetrov od New Yorkeru. Trúfam si povedať, že prekoná aj svojich sokov. Svetre sú veľmi neobvyklé a na prvý pohľad možno nikoho nezaujmú, ale dajme im tú možnosť. Sú krásne vzorované a nosia sa rovnako dobre ako ostatné. Značka sa zamerala predovšetkým na zapínacie pánske svetríky, ktoré sú už dlhšiu dobu v móde. New Yorker odo mňa získava jednotku s hviezdičkou.

House

Za poslednú dobu sa stala u nás na Slovensku veľmi obľúbenou módna značka House, ktorá sa zameriava na výrobu oblečenia pre mladých. Jej kolekcia pánskych svetrov sa tiež vydarila na výbornú, a ak sa pre túto značku rozhodnete, určite budete mať problém s vyberaním. Kolekcia je doslova preplnená samými fantastickými pánskymi svetrami krásnych strihov a farieb. Môže sa zdať, že House nemá oproti predchádzajúcim značkám nič nové k ponúknutiu, ale ja si myslím, že je v týchto módnych kúskoch oveľa viac. Avšak posúďte sami!

Zdroje: www.bershka.com , www.newyorker.de , www.pullandbear.com , www.house.pl , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módne peklo a pánske oblečenie.