Kabelky pre pánov alebo štýlové pánske tašky

Kabelky pre pánov alebo štýlové pánske tašky

13. februára 2012, pánske tašky

Sponzorovanej odkazy:

Už niekoľkokrát som sa stretla s názorom, že kabelky sú proste len pre ženy a pre obyčajného muža by bolo ich nosenie príliš zženštilé alebo hodné príslušníka 4% menšiny. Zatiaľ čo ženy sa už po stáročia snažia vytvárať nové a nové tvary kabeliek, pre mužov mnoho variánt neexistuje. Vďakabohu už sa podarilo takmer vykoreniť ľadvinky slávne v 80. rokoch. Síce praktické, ale škaredé na pohľad. Už po pár rokov sa síce v kolekciách návrhárov objavujú, ide ale len o výkriky do tmy pre ženy a ja osobne som sa s nimi ešte nestretla (a to ako v širokom okolí, tak na mojich obľúbených blogoch).

Musíme ale uznať, že časy, kedy sa dalo všetko potrebné dať do vreciek, sú dávno preč. Množstvo nevyhnutných vecí rastie, okrem kľúčov, peňaženky, dokladov a mobilu potrebujú muži často aj notebook alebo netbook, a ďalšie potrebnosti, ktoré sa odvíjajú podľa situácie. Kam to teda všetko dať?

Ak si potrebujete niekam dať všetky veci, zabudnite na batohy, ktoré sú len pre študentov. Predstavte si batoh napríklad v kombinácii so štýlovým sakom v anglickom štýle- vďaka nemu všetku snahu zakopeme pod zem. Čo takto tašku cez rameno?

V dnešnej dobe ich nie je ťažké zohnať, pekné kožené kúsky sa dajú zohnať napríklad u Baťu, oplatí sa do nich ale investovať. S vyššou kvalitou máte záruku, že sa vám švy hneď neošúpu a že sa taška postupne nerozpadne.

Aj taška určená na notebook môže vyzerať pekne. Miesto klasickej čiernej polyesterovej, ktorá v našich uliciach prevažuje, stavte na štýlový kožený typ a budete vyzerať skvele.

Máte radi vintage študentský štýl? Možno ste zaregistrovali, že tento rok boli trendy tašky v štýle Cambridge. Sú unisexové a musím uznať, že vyzerajú skvele. Svoju vlastnú si môžete zaobstarať priamo na stránkach výrobcov ( www.cambridgesatchel.co.uk ), a podľa typu zaplatíte za jednu okolo 100 eur.

Stačí len pátrať a prípadne sa povzniesť nad poznámkami stereotypného okolia.

zdroje: asos.com, polyvore.com, bata.cz, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.