S kolesovými šálmi vám zima nehrozí

S kolesovými šálmi vám zima nehrozí

11. februára 2012, šály zima 2012, dámske šály, pánske šály, kruhové šály, kolesové šály

Sponzorovanej odkazy:

Kolesové šály patria medzi tie najpraktickejšie veci, ktoré kedy boli vyrobené. Ja osobne nemám rada šál zaviazaný, najradšej si ho nechávam len tak niekoľkokrát obtočený okolo krku. Až donedávna ma štval neustále padajúci koniec, a tak som objavila kúzlo tejto varianty. Už ho nikdy nepustím z ruky! Ste na tom podobne?

Rovnako ako všetky šály sú aj tieto unisexové, praktické a trendy (aj keby neboli, tak ich vždy budeme potrebovať). Skvele vám pomôžu pri nepriazni počasia – keď prší, môžete si ich jednoducho prehodiť cez hlavu. Už vás tiež ďalej nemusí trápiť, že vaša obľúbená mikina alebo bunda nemá kapucňu, šál je skvelou alternatívou. Vo veľkej zime sa do hrubej vlny poriadne zaboríte a vietor a mráz nebudú mať šancu. Ideálne sú tiež pre tých, ktorých trápi, že sa neustále ponáhľajú a nestíhajú alebo pre tých, čo chcú oživiť obyčajné oblečenie, ale nevedia čím.

Ako ich nosiť?

Ak sa do nich zamilujete, nemusíte ich nosenie obmedziť len na chladné dni. Rovnako tak dobre môžete využiť ich vzdušnej a ľahkej alternatívy, napríklad zo šifónu, a nosiť ich aj v lete. Týmto spôsobom ich milujú a nosia aj celebrity, nebudete mať preto problém s hľadaním inšpirácie.

S týmito šálmi nebudete mať pri kombinovaní problém, hodia sa ku všetkému, dajú sa zladiť so sačkami, svetrami aj bundami, a aj jednoduchý outfit prekukne. Najlepšie vyzerajú, keď sú ledabolo omotané okolo krku a vlasov, ktoré s nich padajú.

Nájsť ich môžete kdekoľvek, a ani si nemusíte siahnuť hlboko do vrecka, zohnať ich môžete od 9,90 eur napríklad v butikoch Lindex alebo H & M.

A niečo na koniec- nemusíte vôbec zostávať len pri nosení kolesových šálov ako „šálov“. Ak si ho zaobstaráte dostatočne dlhý, môžete si z neho vytvoriť aj jednoduché šaty, sukňu alebo svetrík. Nebojte sa experimentovať a buďte originálna, nápady sa vždy cenia a napokon z vášho výtvoru bude ešte nový trend.

zdroje: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii doplnky.