Nechajte vaše tričko prehovoriť za vás! - Tričká s názorom

Nechajte vaše tričko prehovoriť za vás! - Tričká s názorom

12. februára 2012, tričko s názorom, nápis na tričku, potlač na tričku, vyzývavé tričko

Sponzorovanej odkazy:

Už vás nebaví byť súčasťou davu? Chcete byť neprehliadnuteľní? Potom vám radím, aby ste si zaobstarali tričko s poriadnym nápisom, ktorý vystihuje vašu osobnosť a mnohé ďalšie. Tričká s názorom sa za posledné roky stali veľmi populárne a tí čo ich nosia, si ich nemôžu vynachváliť. Každý nápis vyjadruje niečo iné a väčšina týchto názorov na tričkách je v angličtine. Ak teda nie ste v cudzích jazykoch veľmi znalí, radšej si so sebou do obchodu vezmite slovník. Je predsa len lepšie vedieť, čo nápis, ktorý budete nosiť na vašej hrudi či lopatkách, znamená.

Ak nie ste príliš hanblivý, tričko s názorom je pre vás to pravé. Ak sa bojíte niekomu povedať, čo si o ňom myslíte alebo čo k nemu cítite, vezmite si tričko, ktoré to povie za vás. Áno, aj také existujú a ušetria vám prácu a stres. Využiť ich môžete na schôdzke alebo na párty. A hlavne! Nevyzerá to vôbec hlúpo, ale práve naopak dôvtipne.

Vadí vám tiež, že vás ľudia súdia hneď na prvý pohľad? Ak si vyberiete správne tričko so správnym nápisom, už vás ľudia budú brať úplne inak. V tričku s názorom sa aj oveľa lepšie nadväzujú kontakty. Vezmite si napríklad tričko, ktoré vyjadruje, čo máte radi alebo čo sa vám naopak hnusí a hneď budete mať tému k hovoru so sympatickým kolegom.

Svojim tričkom s názorom, ale môžete vyjadriť aj mnohé ďalšie. Keď zvolíte tričko s vtipným nápisom, ktorý o vás niečo dokazuje, budete hviezdou večera. Vaše tričko môže pobaviť alebo popudzovať. Je len na vás, kým budete chcieť ten večer byť. Urobte si srandu zo seba alebo zo svojich priateľov.

Tričká s názormi nemusia lákať len svojimi nápismi, ale aj svojím strihom. Výrobcovia sa nesústredili len na vtipný a pútavý nápis, ale tiež nie design trička. Strih a farba vášho tričká dopĺňajú to, čo na ňom máte napísané. Ak máte na tričku nejaký desivý či trochu ostrejší nápis, tak je jasné, že tričko bude mať rovnako tak výraznú farbu a strih. Naopak tričká, ktoré na sebe nesú vyzývavý nápis, končia tesne nad pupkom a podobne.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.