Nespútaná jesenná kolekcia Reserved jeseň 2010

Nespútaná jesenná kolekcia Reserved jeseň 2010

20. októbra 2010, Reserved, kolekcia jeseň 2010, Reno, Reserved klub, saká, Letňany, Chodov, Plaza, Flora, Zličín, Vaňkovka, Futurum, Avion, Olympia, Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik

Sponzorovanej odkazy:

Reserved je pomerne mladá značka, ktorá sa zrodila v susednom Poľsku. Prvý obchod bol otvorený roku 2000 a dnes už má značka desiatky obchodov v dvanástich krajinách Európy. V Českej republike nájdeme predajne značky takmer na každom rohu vo všetkých väčších mestách. Napríklad v nákupných centrách v Prahe, ktorými sú Chodov, Plaza, Letňany, Palác Flora alebo Metropole Zličín. V Brne Reserved nájdeme v obchodných centrách Olympia a Vaňkovka a v Žiline v centrách Futurum a Avion Shopping Park. Ďalej potom v menších mestách, ako je Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Pardubice, Olomouc a Zlín.

V predajniach značky Reserved sa vždy cítite príjemne. Vďaka skvelej atmosfére, ochotnému personálu a predovšetkým vďaka skvelým cenám. Predajne sú zakaždým štýlovo vybavené podľa aktuálnych trendov. Veľkým plusom je tiež vernostná karta Reserved klubu. Vďaka tejto karte zbierate body v rámci programu RENO v predajniach Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik, Reserved a smiete využívať výhody Reserved klubu. Výhodou je pravidelné zasielanie aktuálnych katalógov, pravidelný newsletter, informácie o akčných ponukách a ďalšie.

Kolekcia jeseň 2010/ŽENY

Kolekcia pre ženy je tento rok konzervatívna aj športová zároveň. Kolekcii dominujú trendy košele a blúzky. Kolekcia je navrhnutá predovšetkým v jesenných farbách, v hnedej, červenej, oranžovej a zelenkavej. Pri tričkách dominujú komiksy a smiešne potlače s anglickými nápismi, ktoré sú stále v móde. Vyžarujú mladosťou a originalitou. Reserved nezabudla ani na módne saká. V sakovom štýle je navrhnutá aj väčšina jesenných bundičiek značky. Pri kabelkách sa Reserved stálej riadi heslom,, čím väčšie, tým lepšie ", ale nezabudol ani na plesovú sezónu a časť svojej kolekcie venoval aj skladným spoločenským kabelkám. Správnymi doplnkami pre tohtoročnú jeseň sú podľa Reserved šatky, opasky, náušnice, korále, náramky, rukavice vo všetkých farbách jesene.

Kolekcia jeseň 2010/MUŽI

kolekcii pre mužov značka Reserved použila dnes už pre mužov módnu farbu ružovú. Ďalej potom trendy šedú, ktorá mužom pristane, ale aj ostatné pestré farby. Kolekcia pre mužov je preto veľmi originálna. Značka si veľmi pohrala s kolekciami tričiek a košieľ. Tričká sú predovšetkým s potlačou a nápismi, ale zabodovali aj tričká pruhované. Košele vyžarujú pestrofarebnosťou, vzorom a strihom. Doplnky, ktoré budú tento rok letieť u mužov sú opasky, klobúky, šatky, šály a módne tašky.

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.