Očarte ostatných v oblečení Forever 21

Očarte ostatných v oblečení Forever 21

10. februára 2012, oblečenie Forever 21, trendy, Forever 21

Sponzorovanej odkazy:

Možno ste o ňom už počuli, možno nie. Forever 21 patrí k najobľúbenejším zahraničným obchodom hlavne pre teenagerov, možno práve kvôli nízkej cene. Má dlhú históriu, vznikol už v roku 1984 a bol určený predovšetkým ženám stredného veku. Teraz sa doňho môže obliecť každý od hlavy až k päte, od najmenších až po dospelých. Forever 21 taktiež ponúka škálu oblečenia pre mužov, aj keď nie tak bohatú ako pre ženy.

Ponuka je veľmi široká, v kolekcii si určite vyberie každý, nech už má akékoľvek nároky. Medzi topmi sa objavujú jednak tie trendy s potlačami alebo základné topy i romantické blúzky. Rovnaká situácia je aj v iných kategóriách, ak máte svoj vlastný štýl a podľa trendov sa príliš neriadite, nájdete tu aj vy svoje, napríklad škálu neutrálnych základných kúskov oblečenia- malých čiernych, béžového trenčkotu a rôznofarebných sák, ktoré do každého šatníka určite patria.

Na stránkach e-shopu pamätajú aj na oblečenie pre plnoštíhle, veľkým mínusom je ale to, že ponuka nie je práve veľká a objavujú sa v nej väčšinou basics kúsky. Pri kategóriách normálnych veľkostí nemusíte mať strach, tie oblečením priamo pretekajú.

Nákupy sa vám teraz vyplatia lepšie ako inokedy, vďaka prebiehajúcim zľavám môžete kúpiť kúsky zľavnené až o 50%.

Ide o americký reťazec, ktorý pred približne rokom prerazil aj v Európe, konkrétne vo Veľkej Británii a Írsku. Na našom kontinente veľa pobočiek nemá, najbližšia sa nachádza dvakrát vo Viedni (konkrétne na Karntnerstrasse a Mariahilferstras­se).

Na obchod na Slovensku si bohužiaľ ešte musíme počkať. Ale už teraz si môžete z tepla vášho domova objednať tovar cez ich už spomínaný e-shop. Výška poštovného je 6 €, pri nákupe nad 75 € Vám objednané oblečenie pošlú zdarma. Doba doručenia je asi 1–5 dní. Aj keď má pôvod v USA, tovar odtiaľ neposielajú, takže ste vyslobodení od vysokého cla. Osobne nemôžem posúdiť kvalitu oblečenia, musíte to teda spoznať na vlastnej koži.

Presvedčte sa sami: www.forever21.com

zdroj: forever21.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky a topánky, obuv.