Sexy párty šaty pre každú z Vás!

Sexy párty šaty pre každú z Vás!

9. februára 2012, párty šaty, krátke šaty, čierne šaty, chic šaty, šaty, sexy šaty, zvodné šaty, krajkované šaty, luxusné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Každá z nás niekedy zatúži vyzerať sexy a vyslúžiť si tak niekoľko obdivných pohľadov od mužov. Nie je žiadnym hriechom ukázať a poodhaliť telo, ak ste s ním sama spokojná. Sexy párty šaty sú kúskom oblečenia, ktoré by mala mať v šatníku každá z nás. Ak nič také vo svojej skrini nemáte, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom a možno potom do vášho šatníka pribudne nový kúsok.

Luxusný look

Zlatá a strieborná sú farby, ktoré pristanú snáď každej z nás a navyše priťahujú pozornosť. Sú viac než slávnostné a navyše pri týchto odtieňoch odpadájú veľké problémy so zháňaním doplnkov. Po prvé preto, že sú dostatočne zaujímavé aj bez nich, a za druhé sa ku zlatej rovnako najlepšie hodí zlatá a ku striebornej strieborná.

Chic v čiernej a bielej

Ak práve neobľubujete lesklé či trblietavé farby, môžete staviť na klasiku v podobe čiernobielej kombinácie. Týmito farbami rozhodne nič nepokazíte. Čierna je sexy sama o sebe a biela zase dodá na zaujímavosti a chic vzhľadu!

Hravé riasenie

Volániky, riasenie či „žabky“ sú trendom posledných sezón a vyzerajú najlepšie práve na krátkych sexi šatách. Váš outfit s nimi získa hravý a laškovný vzhľad a zároveň sa hodí aj k romantičkám.

Inšpirácia latino štýlom

Vezmite si príklad zo sexi krások ako je Jenifer Lopez, Eva Longoria či Shakira a inšpirujte sa sexy latino štýlom, ktorý je plný strapcov, výrazných farieb a zdobenia. Nezabudnite dodať výrazné náušnice, ktoré k latino štýlu neodmysliteľne patria a zvyšok tela rozžiarte pomocou trblietavého krému.

Svet zvierat

Všetky zvieracie vzory ako imitácia leopardej, zebrej, či hadej kože sú ohromne sexy a na párty šatách to platí dvojnásobne. Hlavné je outfit neprekombinovat a zvoliť striedme a neutrálne doplnky, ktoré nepôsobia lacno.

Sexy čipka

Hitom poslednej doby je bezpochyby krajka, ktorá sa radí k tým najviac zvodným materiálom vôbec. Môžete zvoliť sexy čiernu variantu, alebo výraznejšie farby ako červenú, žltú či fialovú. Rafinovane vyzerajú aj čipkované detaily na šatách!

Zdroje: www.forplaycatalog.com , www.promgirl.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.