La Perla kolekcia jar /leto 2012 oslavuje 60. roky

La Perla kolekcia jar /leto 2012 oslavuje 60. roky

14. februára 2012, La Perla, La Perla spodná bielizeň, dámske prádlo, dámske spodné prádlo, luxusné spodné prádlo

La Perla je medzinárodne uznávaná značka luxusného prádla pre svoju vynikajúcu úroveň vkusu, kultivovanosť a kvalitu. Definuje umelecké majstrovstvo, ponorené do historickej tradície kultúry a remeselnej zručnosti, notoricky známa je svojou nekompromisnou dokonalosťou. La Perla je základom najkultivovanejších a sofistikovaných žien sveta od začiatku svojej existencie v polovici 20. storočia a od apríla 2011 je La Perla tiež v Českej republike, takže konečne aj slovenské ženy majú možnosť túto skvostnú bielizeň vlastniť. Na Slovensku si budeme musieť na butik La Perla ešte nejakú dobu počkať.

Kolekcia La Perla jar a leto à la 60. roky

V Prahe, dňa 19. januára 2012 – La Perla predstavila novú jarnú a letnú kolekciu pre rok 2012. Celá kolekcia sa inšpirovala 60. rokmi minulého storočia, a to nielen v strihoch a farbách, ale aj v použitom materiáli. Ladnosť tejto doby si tak budete môcť vychutnať v každom detaile.

Nová kolekcia vás vráti späť do doby revolty, veľkých módnych zmien, dychberúcej elegancie Jackie Kennedyovej a farebného života plného kvetín a slnka.

Kolekcia je rozdelená do niekoľkých podkolekcií a každá z nich vyjadruje iným spôsobom krásu, štýl a jedinečnosť tohto výnimočného obdobia. Ku stvárneniu bezstarostného postoja tejto doby boli použité ľahké látky, čipky a šifón oživený jasnými pastelovými farbami, ako je žltá mimóza alebo farba modrého neba.

"Nová kolekcia je spojením kvality spracovania látky a použitia netradičných techník s krásou a eleganciou 60. rokov, ktorou sa La Perla pri tvorbe inšpirovala, "oznámila store manažérka butiku La Perla Andrea Bolinová.

Myšlienka sily kvetín a pozitívneho myslenia je oznámená prostredníctvom vzorov s motívmi sedmokrások a ruží. Z kolekcie je cítiť ženskosť a sebavedomie. V krajkách sú vyšité štylizované listy a farba ružovej broskyne alebo žltej mimózy nabáda k tomu nestráviť tento večer sama.

Vrátiť sa v čase môžete už teraz, keď navštívite butik La Perla v Širokej ulici 15, na Prahe 1, kde je pre vás nová kolekcia pripravená.

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.