Všetko pre plesovú sezónu 2012

Všetko pre plesovú sezónu 2012

7. februára 2012, plesové šaty zľavy, šaty zľavy, spoločenské šaty, plesové topánky, plesy 2012, bižutéria, lodičky, črievice, balerínky, listové kabelky, plesové kabelky, ples, plesové šaty, šperky, šaty, šaty v zľavách, topánky, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Už je to tu! Sezóna plná krásnych šiat, maličkých kabeliek, nablýskaných topánok a žiarivých náhrdelníkov. Táto sezóna je ako stvorená pre všetky slečny a dámy. Aj keď nás nevychádza príliš lacno, vieme si ju poriadne užiť, pretože je len raz za rok a obliecť sa ako princezná sa nám pošťastí len tentokrát.

V tomto období dá poriadnu fušku na žiadnu vec nezabudnúť. Na nás ženy sú kladené vysoké nároky a my ich musíme splniť. V prvom rade sú to dokonalé šaty. To je snáď samozrejmosť. Ak ale neholdujete šatám, postačí spoločenská sukňa alebo nohavice s konzervatívnou blúzkou alebo topom. Šaty sú tou najhlavnejšou vecou, a preto by sa na nich nemalo šetriť. Ale práve teraz, keď už je plesová sezóna dá sa povedať poriadne rozbehnutá, sa plesové šaty dajú kúpiť o dosť lacnejšie, než pred dvoma mesiacmi. Spoločenské šaty sú v zľavách práve preto, aby ešte tento rok našli svoje majiteľky.

Druhou najdôležitejšou vecou sú samozrejme topánky. Bez nich by sme sa na ples asi len tak nedostali. Topánky sa nemusia vyberať v závislosti na šatách či spoločenskom oblečení, ale súčasne s kabelkou a inými doplnkami. Medzi plesovú obuv môžeme zaradiť črievičky na vysokom podpätku a lodičky. Na plese je ale s topánkami veľké trápenie. Z neustáleho tancovania a státia na vysokých podpätkoch sa nám na nohách začínajú robiť mozole a pľuzgiere. A pre tento prípad je tu ešte skrytá možnosť číslo tri, ktorou sú balerínky. Nepôsobia síce tak slávnostne ako topánky na vysokom podpätku, ale ani nie tak nespoločensky ako tenisky. A ak zvolíte balerínky so zdobením, môžete si ples užiť bez akýchkoľvek starostí.

Medzi kabelkami máme tiež veľmi veľký výber. Plesová kabelka je naozaj unikátny doplnok. Vyberáme si ju a ladíme k topánkam či šatám. Kabelky, topánky a doplnky by mali mať rovnakú farbu alebo by mali byť rovnako zdobené. Medzi jedinečné plesové kabelky patria listové kabelky, ktoré sú veľmi pôvabné a na plesy sa perfektne hodia. A potom tu máme klasické kabelky, ktoré sú predovšetkým maličké, tak aby sa nám do nich zmestili len tie najdôležitejšie veci. Cez rameno, predlaktie alebo zápästie si ich prehodíme alebo omotáme krásnym zdobeným či retiazkovým opaskom.

V poslednom rade sú to šperky, na ktoré sa nesmie nikdy zabudnúť. Náušnice, náramky, prstene, hodinky a náhrdelníky skvele dopĺňajú náš očarujúci outfit. Šperky voľte podľa seba. Také, ktoré vám vyhovujú a hodia sa k vám. Je na vás, či zvolíte zlato, striebro alebo bižutériu. Všetko vyzerá pôvabne a na ples sa hodí. Šperky, ktoré si vezmete, by mali dodať vašim šatám šmrnc. Ak si napríklad zvolíte šaty s hlbokým výstrihom, tak sa ho nebojte naplniť prekrásnym náhrdelníkom s kamienkami.

Zdroje: www.tamsinlondon.cz www.polyvore.com www.promgirl.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, šperky a hodinky, topánky, obuv a zľavy a výpredaje oblečenia.