Výpredaj dámskej zimnej obuvi

Výpredaj dámskej zimnej obuvi

1. februára 2012, čižmy výpredaj, zľavy, topánky zľavy, topánky výpredaj, dámske topánky výpredaj, zimný výpredaj, výpredaj topánok, Baťa, Deichmann, Humanic, www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Januárové výpredaje lákajú svojimi neviditeľnými prstami všade okolo nás a len máloktorá z nás sa vstupu do obchodu ubráni, navyše keď je tak zaujímavo polepený neuveriteľne vysokými číslami zliav presahujúcich veľakrát aj 50%.

Humanic

Trendová obuv Humanic ponúka teraz tieto zimné skvosty za neskutočne nízke ceny. Zimné topánky v klasickom i štýlovom prevedení si v tejto chvíli môže dovoliť každý, a pretože nám práve napadol sneh, určite ich z počiatku roku 2012 ešte riadne využijete. A pretože Humanic ponúka svojim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu, môžete sa na značku bez obáv spoľahnúť. Okrem obuvi Humanic nájdete v rovnomennom obchode tiež značky Alisha, Converse, Diesel, Replay, Lacoste, Minozzi Milano, športové Nike, Puma, Adidas a mnoho iných, podľa veľkosti obchodu.

Deichmann

V obchodoch Deichmann práve teraz prebieha akcia Jeden pár zdarma, vďaka ktorej si kúpite tri zľavnené páry a zaplatíte len za dva páry topánok. Zároveň s predchádzajúcou akciou prebieha tiež veľmi príjemná akcia Polovičná cena, keď si kúpite dva zľavnené páry topánok, z čoho jeden pár topánok dostanete o 50% lacnejšie. Je skvelé, že obe akcie môžete kombinovať aj so zľavnenými kabelkami.

Baťa

Dopredaj zimnej obuvi so zľavou ponúka aj český Baťa s prvotriednou kvalitou a precíznym spracovaním. V ponuke sú zimné topánky klasické, v kožušinovom alebo textilnom prevedení, army štýl, snehule alebo kolekcia venovaná béžovej farbe. Samozrejme všetko je podľa posledných aktuálnych trendov.

asos.com

Výpredaj sa týka aj internetových obchodov, a tak ani asos.com nezostal pozadu a vypredáva skladové zásoby so zľavou až 70%. Akcia, rovnako ako v obchodoch, trvá len do vypredania skladových zásob. Prezrite si celú ponuku na www.asos.com v sekcii women → sale up to 70% off.

Hoci topánky sú zľavnené až o neuveriteľných 50 alebo 70%, venujte im pri výbere zvýšenú pozornosť.

Uvedeným veľkostiam neverte a topánky si dôkladne vyskúšajte a hlavne sa v nich prejdite. Overte, či sú topánky rovnako dlhé a široké.

Obchody berte útokom popoludní, kedy bývajú nohy trochu viac napuchnuté ako ráno. Nikdy nevsádzajte na to, že sa topánky vytiahnu či roztiahnu.

Zdroj: www.deichmann.com , www.shoemanic.com , www.bata.czwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a zľavy a výpredaje oblečenia.