Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton

4. februára 2012, puzdrá, obal, puzdro, požičovňa Louis Vuitton, Louis Vuitton, LV, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3GS, obaly, mobilný telefón

Sponzorovanej odkazy:

Legendárny francúzsky módny dom Louis Vuitton (pre nás znalcov označovaný svojím monogramom LV) podľa môjho názoru netreba predstavovať. Svetoznáme výrobky a predovšetkým falzifikáty tohto módneho domu aj u nás na Slovensku nie sú až takou novinkou. Trúfam si povedať, že takmer každá piata mladá slečna či pani vlastní kabelku vyzdobenú veľkými písmenami LV.

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton (http://www.luxurymag.sk)

Vedľa svojich fenomenálnych luxusných kabeliek, kufrov, peňaženiek, opaskov, topánok, šperkov, hodiniek, šatiek či okuliarov by nám módna ikona Louis Vuitton rada predstavila puzdrá na iPhone 4 a 4S. Tento mobilný telefón je zrejme už rovnako známy a obľúbený, ako samotná značka, a preto sa asi Louis Vuitton rozhodol, že svojim zákazníkom urobí radosť. Je predsa jasné, že väčšina ľudí obliekajúca si Louis Vuitton, tiež vlastní najmodernejší mobilný telefón iPhone 4 alebo 4S.

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton (http://www.luxurymag.sk)

Aj u puzdier na iPhone sa stretneme s už známymi falzifikátmi, a preto by sme mali starostlivo vyberať. Zájsť môžete napríklad do obchodu Louis Vuitton, ktorý sídli v Prahe v Parížskej ulici, kde sa určite nestretnete s napodobeninami, ale s pravým tovarom. Ak ale nemáte dostatok peňazí (vieme, že puzdro na iPhone od Louisa Vuittona nebude lacnou záležitosťou), puzdro na svoj ​​milovaný mobilný telefón si môžete požičať v požičovniach Louis Vuitton, ktoré sa začínajú v Českej republike celkom rozmáhať. Ak navštívite takúto požičovňu, budete si môcť pripadať, ako herečka Jennifer Hudson vo filme Sex v meste, ktorá sa bez takýchto firiem jednoducho nemohla obísť.

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton (http://www.luxurymag.sk)

Obaly na mobilný telefón iPhone 4, iPhone 4S ale aj iPhone 3GS od Louis Vuitton sú, tak ako všetok ostatný tovar LV, veľmi luxusné. Všetci určite poznáme vycibrenosť značky, a preto by nás design týchto puzdier nemal prekvapiť. Ako pri všetkom svojom tovare, tak aj pri puzdrách na iPhone, značka využíva svojich špecifických vzorov a farieb. Všetci si dokážeme predstaviť farby Louis Vuitton, ako je hnedá, čierna, béžová alebo biela a vzory, ako sú štvorce, monogram LV alebo kvetinky. A presne to sú puzdra od LV!

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.louisvuitton.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky a značky a značkové oblečenie.