Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton

Puzdro na iPhone 4 a 4S od Louis Vuitton

4. februára 2012, puzdrá, obal, puzdro, požičovňa Louis Vuitton, Louis Vuitton, LV, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3GS, obaly, mobilný telefón

Sponzorovanej odkazy:

Legendárny francúzsky módny dom Louis Vuitton (pre nás znalcov označovaný svojím monogramom LV) podľa môjho názoru netreba predstavovať. Svetoznáme výrobky a predovšetkým falzifikáty tohto módneho domu aj u nás na Slovensku nie sú až takou novinkou. Trúfam si povedať, že takmer každá piata mladá slečna či pani vlastní kabelku vyzdobenú veľkými písmenami LV.

Vedľa svojich fenomenálnych luxusných kabeliek, kufrov, peňaženiek, opaskov, topánok, šperkov, hodiniek, šatiek či okuliarov by nám módna ikona Louis Vuitton rada predstavila puzdrá na iPhone 4 a 4S. Tento mobilný telefón je zrejme už rovnako známy a obľúbený, ako samotná značka, a preto sa asi Louis Vuitton rozhodol, že svojim zákazníkom urobí radosť. Je predsa jasné, že väčšina ľudí obliekajúca si Louis Vuitton, tiež vlastní najmodernejší mobilný telefón iPhone 4 alebo 4S.

Aj u puzdier na iPhone sa stretneme s už známymi falzifikátmi, a preto by sme mali starostlivo vyberať. Zájsť môžete napríklad do obchodu Louis Vuitton, ktorý sídli v Prahe v Parížskej ulici, kde sa určite nestretnete s napodobeninami, ale s pravým tovarom. Ak ale nemáte dostatok peňazí (vieme, že puzdro na iPhone od Louisa Vuittona nebude lacnou záležitosťou), puzdro na svoj ​​milovaný mobilný telefón si môžete požičať v požičovniach Louis Vuitton, ktoré sa začínajú v Českej republike celkom rozmáhať. Ak navštívite takúto požičovňu, budete si môcť pripadať, ako herečka Jennifer Hudson vo filme Sex v meste, ktorá sa bez takýchto firiem jednoducho nemohla obísť.

Obaly na mobilný telefón iPhone 4, iPhone 4S ale aj iPhone 3GS od Louis Vuitton sú, tak ako všetok ostatný tovar LV, veľmi luxusné. Všetci určite poznáme vycibrenosť značky, a preto by nás design týchto puzdier nemal prekvapiť. Ako pri všetkom svojom tovare, tak aj pri puzdrách na iPhone, značka využíva svojich špecifických vzorov a farieb. Všetci si dokážeme predstaviť farby Louis Vuitton, ako je hnedá, čierna, béžová alebo biela a vzory, ako sú štvorce, monogram LV alebo kvetinky. A presne to sú puzdra od LV!

Zdroje: www.louisvuitton.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky a značky a značkové oblečenie.