Plesové črievičky do víru tanečného parketu

Plesové črievičky do víru tanečného parketu

19. novembra 2010, plesová obuv, črievičky, topánky, spoločenská obuv, Baťa, Deichmann, Topshop, kotníková obuv, remienkové sandálky, lodičky, topánky na ples, plesové topánky, dámske topánky, plesová sezóna, plesové šaty

Sponzorovanej odkazy:

K plesovým udalostiam nepatria iba spoločenské šaty. Okrem nich sa musíme vybaviť ešte niečím, aby bol náš outfit úplný. Áno, sú to plesové črievičky. Práve na tie sa v dnešnom článku zameriame.

Keď sa povie „plesové črievičky“, väčšinou sa nám vybaví hneď niekoľko charakteristík – vysoký podpätok, dokonalá elegancia a zmyselnosť. Pravdou je, že plesové črievičky sú skutočne sexy. Nemusí to však byť iba tým vysokým podpätkom, ale aj tvarom alebo zdobením. Modely plesovej obuvi sa však od seba môžu líšiť aj radikálne. A preto sa aj my dnes pozrieme, z akých modelov máme na výber. Na ponuky sa pozrieme do butikov spoločnosti Deichmann, nebude chýbať ani Baťa, a na štýlové modely sa pozrieme aj do Topshopu. Čaká nás dlhá jazda za spoločenskými topánočkami, v ktorých sa vám bude tancovať jedna radosť.


Deichmann

Prvé, čo by som o spoločenskej obuvi na plesy zmienila je, že v každom prípade pre vás musí znamenať pohodlie a nie bolesť. Vždy si vyberajte plesovky, ktoré vás nikde netlačia. Verte, že ak si kúpite síce krajšie topánky, z ktorých vás však bolí nôžka už v butiku, potom ich určite nebudete nosiť. A tak urobíte lepšie, ak budete najskôr pozerať na to, ako sa vám v nich chodí a ako sa v nich cítite.

Spoločnosť Deichmann vám ponúka väčšinou tmavšie modely spoločenskej obuvi, napriek tomu medzi nimi nájdeme plno rozdielov. Deichmann poteší tie z vás, ktoré vydržia pretancovať celú noc na vysokých podpätkoch, rovnako ako tie, ktoré potrebujú ten najmenší mini podpätok. Kúpiť si môžete lodičkyotvorenouzavretou špičkou. Jednoduché a bez zdobenia, alebo ľahko ozdobené. Výber je naozaj široký a tak nepochybujem, že by ste si nevybrali ten svoj model plesových črievičiek.


Baťa

Ani výber plesových topánočiek našej materskej spoločnosti Baťa nie je malý a určite si z neho možete vybrať. Rovnako ako pri predchádzajúcom butiku Deichmann, aj Baťa ponúka mnoho rôznych typov lodičiekotvorenouuzavretou špičkou, z rôznych materiálov, a na rôzne vysokom podpätku. Medzi modelmi Baťa spoločenskej obuvi nájdete aj okuzľujúce pásikové sandálky.


Topshop

Pokiaľ patríte medzi tie, ktoré si rady obúvajú niečo extra, potom sa na výber plesových črievičiek a spoločenských modelov obuvi skúste ísť pozrieť do butikov Topshop. Tu si skutočne vyberiete luxusné modely, ktoré vám bude závidieť nejedna návštevníčka plesu. Pre lepšiu orientáciu som výber rozdelila do dvoch kategórií. Prvou kategóriou sú modely lodičiek, ktoré sa od seba líšia mnohými detailmi. Na rozdiel od dvoch predchádzajúcich značiek nájdete mnoho rôznych farieb, od hnedej, cez červenú až ku klasicky čiernej. Mimo to, tu nájdete aj lodičky rôznych tvarov. Opäť nechýba ani v súčasnosti módna otvorená špička. Pri lodičkách so zatvorenou špičkou si môžete vybrať lodičky s guľatejším alebo ostrejším tvarom špičky. Niektoré z nich majú vyššiu platformu aj opätok, iné sú naopak s podpätkom nižším. Vyberať však môžete aj podľa materiálu. Túto sezónu budú obzvlášť štýlové lakované modely. Záleží proste len a len na vás, čo preferujete a čo sa vám páči viac.


Ďalším typom modelov Topshop sú páskové črievičky na vysokých podpätkoch. Aj tu môžeme hovoriť o rozličných farbách, ako je napríklad krémová, šedá, ale aj klasická čierna; o rozličnom zdobení obuvi, ako je rôzne prepletanie remienkov, retiazkové zdobenie alebo zdobenie v podobe malých kvietkov. Opäť tu môžete vyberať medzi lakovanými modelmi obuvi, rovnako ako „matnými“. Všimnúť si tiež môžete toho, že na plnej čiare vedú topánky ku členkom. Budú skvelým módnym doplnkom napríklad k sexy krátkym koktejlovým šatám.


Zdroj: www.bata.cz, www.deichmann-obuv.cz, www.topshop.comwww.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.