Nevzdávajte sa šiat ani v zime / Pletené šaty

Nevzdávajte sa šiat ani v zime / Pletené šaty

6. februára 2012, pletené šaty, šaty, šaty na zimu, šaty s nórskym vzorom, sexy šaty, šaty 2011

Sponzorovanej odkazy:

Veľa žien nedá na šaty dopustiť. V lete je ich nosenie jednoduché – proste vzdušné a ľahké letné šatôčky hodíme na seba a môžeme ísť. V zime to ale také jednoduché nie je, musíme premýšľať nad tým, čím šaty doplníme, aby sme nezmrzli, zvoliť vhodné topánky, pančuchy pod ne, a to nie je jednoduchá úloha, ale v mnohom vám môže pomôcť súčasný trend v oblasti šiat na zimu, teda pletené šaty.

Pod týmto pojmom si môžete predstaviť všeličo – od dlhých huňatých svetrov s dlhým rukávom až po tenké a sexy pletené šaty. Obe tieto varianty sú trendy a obe vyzerajú skvele. Záleží na teda na vás, či dáte prednosť pohodliu a teplu, alebo u vás zvíťazí túžba vyzerať zvodne.

Zvoľte vhodné doplnky

Aby váš outfit s pletenými šatami nepôsobil stroho, nezabudnite sa vyhrať s doplnkami. Ideálne je tento typ šiat doplniť o zaujímavé legíny či pančuchy. Tento rok letí nielen najrôznejšie vzorovanie, ale aj výrazné farby! Ďalej môžete tenšie typy šiat doplniť o jednoduchý cardigan, alebo sačko. Čo sa týka topánok, s kľudom si môžete obuť pohodlné válenky, ktoré budú s pletenými šatami krásne ladiť. Ďalšou možnou variantou sú aj klasické čižmy alebo tie zdobené kožušinkou.

Nedajte zime šancu!

Ako už bolo napísané vyššie, skvelou variantou pletených šiat sú šaty podobné dlhému huňatému svetru. Ak majú navyše aj dlhé rukávy, nemusíte nič riešiť, chlad k vám len tak neprenikne. Pre variantu krátkych rukávov odporúčam pod šaty obliecť jednofarebné tričko s dlhými rukávmi.

Nadvláda nórskych vzorov

Tento rok vídame nórske vzory nielen na svetroch, čiapkach a rukaviciach, ale skvele vyzerajú práve aj na pletených šatách. Krásne sú kombinácie šedej a bielej, alebo napríklad červenej a krémovej. Ideálne sú na akúkoľvek príležitosť, na zimné prechádzky alebo aj pod vianočný stromček. Práve k nim najlepšie ladia už spomínané válenky a veľká, pokojne pletená taška!

Zvodná aj v pletenine

Ak vám pojmy zvodnosť a pletené oblečenie proste nejdú dohromady, dávajte pozor. Tenké pletené šaty budú v kombinácii s rafinovanými vzorovanými pančuchami predstavovať úžasný outfit na párty či na večeru! Stačí ich doplniť menšou listovou kabelkou, členkovými topánkami alebo aj lodičkami a pre zaujímavosť napríklad väčším prsteňom.

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.