Minilístočky - šperk medzi trendmi sezóny zima 2012

Minilístočky - šperk medzi trendmi sezóny zima 2012

5. februára 2012, minilístočky, kabelky, malé kabelky, kabelky na ples, plesové doplnky, listové kabelky, minipsaníčka na párty, trend sezóny jeseň / zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Listové kabelky nie sú vo svete módy žiadnou veľkou novinkou. Avšak na niekoľko rokov sa ich úloha preniesla len na pole spoločenských udalostí. Priznajme, že veľkú kabelku si k večerným šatám nevezme snáď nikto. V minulom roku vstúpili do obľuby listové kabelky predovšetkým väčších rozmerov a s nimi aj aktovky v pánskom štýle. Dokonalá bodka nejedného outfitu! Ženy dbajúce aktuálnych módnych hitov tak neváhali obliecť úzke džínsy, vysoké podpätky, voľnejšiu blúzku a všetko doplniť o veľkú listovú kabelku. Iné v „dandy“ štýle zvolili ležérnejší outfit, driemajúci pod pažou vyššie zmienenej aktovky.

Tohtoročná sezóna sa vracia k maximálnej ženskosti a vyjadreniu jemnosti.

Ide de o nesmierne praktický doplnok. Ak potrebujete iba kľúče a telefón, využijete listovú kableku s obľubou aj na bežné nosenie.

Minilístočky sú akýmsi šperkom v garderóbe každej ženy. Vybavujem si Adinu Mandlovú v preslávenom filme Kristián, ako vchádza do plnej sály v bielych šatách, cez ramená chlpatý biely kožúšok a v ruke drží malý lístoček, sotva väčší ako klasická peňaženka. V obraze z prvorepublikových časov sa zrkadlia trendy dnešných dní.

Minilístočky na špeciálne slávnostné udalosti

Nie veľká, nie malá. Naozaj len o niečo málo väčšia ako bežná peňaženka. Také sú listové kabelky, ktoré upútali pozornosť módnych časopisov, bloggerov a celebrít. Po červenom koberci sa prechádzajú slávne herečky a speváčky v róbach svetových návrhárov a takmer každá zviera v dlani minipsaníčko.

Aké si vybrať na ples a aké na business párty? Plesová sezóna dovoľuje dievčatám okúsiť na krátky čas pocity princezien. Krásne šaty, šperky a … minilístoček! Ak sú šaty veľmi zdobené, nie je od veci prikloniť sa k menej grafickej variante listovej kabelky. Naopak ak dýchajú jednoduchosťou, môžete si dovoliť veľmi ozdobný doplnok.

Business večierky sa prevažne nesú v decentnejšom duchu modelov. A preto by minilístoček mal byť výrazný, nie však preplácaný či gýčovitý.

Na večierky, kde nemusíte žiariť práve v koktejlkách, zvoľte uvoľnenejší štýl a nebojte sa farieb!

Zdroj: www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.