Plesové kabelky - Ktorú si vyberiete?

Plesové kabelky - Ktorú si vyberiete?

27. januára 2012, kabelky, malé kabelky, spoločenské kabelky, plesové kabelky, listové kabelky, plesová sezóna, ples, kabelka cez rameno

Sponzorovanej odkazy:

Plesová sezóna je už v plnom prúde a je potrebné si zaobstarať nejakú peknú plesovú kabelku. Pre nás ženy je plesová sezóna veľkou udalosťou, pretože konečne môžeme zo skríň vybrať naše spoločenské róby a krásne sa nastrojit. Nie sú to len krásne šaty, na ktorých záleží, ale aj topánky, šperky a hlavne kabelky. Toto všetko so sebou úzko súvisí a je potrebné to správne skombinovať. Šaty môžete mať akékoľvek, ale všetko okolo je dôležité zladiť. Mali by ste mať aspoň šperky, topánky a kabelku rovnakej farby, a preto vyberajte starostlivo.

Pri plesových kabelkách sa medze nekladú, a preto je len na vás, ktorú si zvolíte. Brať ohľad by ste mali len na veľkosť. Plesová kabelka by mala byť malinká, tak aby sa do nej zmestili len dôležité veci, ako sú mobilný telefón, šminky, peniaze, kľúče prípadne vreckovky.

Väčšina plesových kabeliek je robená len v konzervatívnych farbách čiernej, ale tohtoročnú plesovú sezónu by ste nemali byť nudná. Radšej si zvoľte šaty čiernej farby a doplňte ich pestrou kabelkou. Krásne budú vyzerať plesové kabelky vo farbe staroružovej, béžovej, červenej, zelenej alebo modrej.

Pôvabné plesové listové kabelky

Takéto plesové kabelky nie sú väčšinou súčasťou šatníka a hodia sa naozaj len na plesy alebo večierky. Lístok je veľmi rozkošná vec, ale podľa môjho názoru veľmi nepraktická. Spoločne s krásnymi plesovými šatami bude lístoček vo vašej ruke vyzerať veľmi elegantne, ale jeho neustále nosenie vás môže po dlhšej chvíli nudiť. Prekážať vám bude tiež pri tanci a je náchylnejší na stratenie či ukradnutie. V kráse a efektívnosti ho ale žiadna iná kabelka neprekoná.

Roztomilé kabelky na krátkom ramienku

Plesové kabelky na krátkom ramienku pôsobia ako listové kabelky, ale majú výhody, ktoré listové kabelky nemajú. Na prvý pohľad vás určite očaria. Krátke ramienko je na týchto kabelkách tou najväčšou okrasou. Vďaka nemu si môžete kabelku obtočiť okolo zápästia alebo ju aspoň mať pod dohľadom na predlaktí. Veľmi krásna je tiež kabelka,, á la lístoček s remienkom ", kde si na plesový lístoček môžete pripnúť remienok, ktorý si ľahko nasadíte na ruku a budete sa tak môcť venovať aj iným veciam, ako je stráženie vašej listovej kabelky.

Plesová kabelka cez rameno

Zrejme najklasickejšia na plesy je kabelka cez rameno. Táto kabelka skvele zvýrazní vaše krásne šaty a nebude vás pri ničom rušiť. Na tancovanie, ktoré je pre plesy typické, je táto kabelka tou najideálnejšou. Aj keď nie je tak decentná, je rovnako krásna ako lístoček či kabelky na kratučkom ramienku.

Zdroje: www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.