Svetre s nórskym vzorom sú to pravé na zimu

Svetre s nórskym vzorom sú to pravé na zimu

1. februára 2012, zimné svetre, nórske svetre, svetre s nórskym vzorom

Sponzorovanej odkazy:

Svetre s nórskym vzorom nie sú v módnom svete žiadnym nováčikom. Nikdy nežiarili v prvých líniách, ale ani nikdy nezmizli. Mohli by sme ich rozdeliť do dvoch kategórií – pravé nórske svetre a pulóvre s použitím nórskych vzorov. Na prvý pohľad medzi nimi nie je poznať výrazný rozdiel. Motívy aj farby sú väčšinou totožné, avšak funkčnosť a prepracovanosť sa veľmi líšia.

Svetre s nórskym vzorom dnes nájdeme v nejednom obchode. Tento motív v poslednej dobe využívajú čoraz častejšie aj významné módne značky ako napríklad Moschino alebo Stella McCartney. Kombinácie outfitov vyzerajú lákavo a mnohokrát nás prekvapí, ako možno z obyčajného svetra vykúzliť perfektný kúsok, ktorý sa hodí kamkoľvek, nielen na hory.

Najčastejšie sa teraz využívajú lesklé legíny či kožené nohavice. Dôraz je kladený na kontrast, nielen materiálov, ale aj farieb. Z vecí, ktoré by sme možno nikdy nedali dohromady, tak vzniká unikátny komplet. Dobre pôsobia aj mohutné snehule – nie je to originálny komplet na hory?

Funkčné nórske svetre Dale

Na stránkach Luxurymagu sme Vás už raz zoznamovali so značkou Dale. Jedná sa o výrobcu kvalitných nórskych svetrov s dlhoročnou tradíciou na trhu. Len pripomeniem, že Dale of Norway vznikla v roku 1879 a zaoberá sa výrobou svojich produktov s maximálnym nasadením. Samotný proces výroby je precízny od počiatku až po finálne dokončovanie. Vznikajú funkčné svetre s vysokou kvalitou a samozrejme s typickým nórskym vzorom. Najčastejšie sa objavujú vločky a soby.

V ponuke značky Dale sú svetre pre ženy, mužov, deti aj seniorov. Využitie týchto svetrov je veľké. Poslúžia módnym nadšencom, náročným horalom i milovníkom najväčšej kvality. Spojenie kvality, funkčnosti a originálneho dizajnu stavia svetre Dale medzi výnimočné artikle na predajných pultoch.

Zdroj: www.dale.no , www.net-a-porter.comwww.milanoo.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.