Nenechajte si ujsť skvelé zľavy dámskych kabátov!

Nenechajte si ujsť skvelé zľavy dámskych kabátov!

23. januára 2012, zľavy kabáty, zľavy na kabáty, kabáty výpredaj, dámske kabáty výpredaj, zľavy, výpredaj, dámske kabáty, zlacnený tovar, Bershka, Zara, Mango, Orsay

Sponzorovanej odkazy:

S príchodom nového roku nás čakajú aj každoročné a dlho očakávané zľavy v našich obľúbených obchodoch. Jednou z vecí, ktorú sa naozaj vyplatí zaobstarať si vo výpredaji, je zimný kabát. Jedná sa o pomerne nákladnú položku, a tak sú pri nej zľavy naozaj znateľné a rozhodne vás potešia. Pozrite sa teda, v akých obchodoch si môžete zimný dámsky kabát so zľavou kúpiť!

Zľavy Orsay – až 70%

Zľavy dámskych kabátov u značky Orsay dosahujú až veľmi sympatickým 70%, a to už je naozaj výhodná kúpa! Nejedná sa navyše o žiadne „nepodarené“ kúsky, ale o trendy kabáty, v ktorých vyniknete. Za pozretie určite stojí výrazný oranžový kabátik, či veľmi elegantný kabát vo farbe ťavej srsti. Na výber sú ale aj klasické dvojradové dámske kabáty, ktoré určite využijete i v ďalších sezónach.

Veľkolepý výpredaj u Zary

Zara má doménu elegantnej a originálnej značky, ktorej kúsky zaujmú na prvý pohľad. A o kabátoch to snáď platí dvojnásobne! Ich zimná kolekcia bola viac než podarená a vy teraz vďaka výpredaju môžete nakúpiť kabáty so zľavami, vďaka ktorým ušetríte doslova tisíce! Či už túžite po klasickom čiernom kabáte, luxusne vyzerajúcom béžovom, trendy leoparďom alebo napríklad pestrofarebnom kúsku, všetky na vás v Zare čakajú, ak budete dostatočne rýchle!

Zľavy ponúka aj Bershka

Trendy kabátiky s veľmi lákavou cenovkou nájdete aj v obchodoch španielskej značky Bershka, ktorej zľavy siahajú až k 50%. Potešia vás jednak veľmi mladistvé a svieže kabátiky vo výrazných farbách, ale aj kúsky, ktoré z vás urobia elegantnú a šik dámu.

Luxus značky Mango si teraz môžete dopriať aj vy!

Dole, k našej radosti, spadli aj ceny kabátov preslávenej značky Mango. Ceny dámskych kabátov sú teraz oveľa priaznivejšie, pohybujú sa už od 29,90 eur! Vďaka svojej nadčasovosti kabáty využijete aj v ďalších rokoch a Mango je naviac zárukou kvality. Nenechajte si teda výpredaje ujsť a využite skvelých januárových zliav!

Zdroje: www.orsay.com , www.zara.com , www.bershka.com , www.mango.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a zľavy a výpredaje oblečenia.