Orsay zimná kolekcia je plná aktuálnych trendov

Orsay zimná kolekcia je plná aktuálnych trendov

18. januára 2012, zimná kolekcia Orsay, trendy zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Orsay je dynamická módna značka, ktorá sa nebráni aktuálnym trendom a zároveň si ponecháva typický elegantný nádych. Práve vďaka tejto vlastnosti si ju veľa žien obľúbilo. V kolekciách sa pravidelne objavujú košele, saká, spoločenské šaty i nohavice. V jesenných kolekciách dominujú svetre či svetrové šaty, v zimných zase kabátiky a kožúšky.

Čo nachystali návrhári značky Orsay na túto zimnú sezónu? Ponechali jej typické prvky? A aké novinky prináša kolekcia na zimné dni? V týchto dňoch navyše môžete využiť aj zliav na zimné oblečenie značky Orsay, a preto sa vám nakupovanie stane ešte príjemnejším.

Značka Orsay má vlastné noty na vytváranie harmonickej melódie svojich kolekcií. Inak tomu nie je ani v tohtoročnej sezóne. Zahliadneme mnoho prvkov, ktoré sú charakteristické pre túto kolekciu a zároveň utvárajú jemný ženský outfit typický pre značku Orsay.

Po dlhých rokoch strávených na pôdach alebo v končinách chladného Sibíru sa vracajú do módy baranice. Ostatne s nimi sa tešia nemalej popularite všetky „chlpaté“ módne výrobky.

Aj sukne áčkového štýlu ku kolenám nezostávajú pozadu a kombinujú sa, ako inak, než s topánkami na platforme. Orsay vždy zaraďuje do kolekcií z veľkej časti spoločenské oblečenie a v dobe plesových sezón a rôznych večierkov tomu nemôže byť inak. Avšak vždy ponúka jednoduché čierne šaty či sukňu, ktoré nepodliehajú príliš výstrednostiam aktuálnej módnej scény.

Nebývale sa uchytil trend nosiť šortky. Tohtoročnú zimu prevládajú tie ozdobnejšie alebo tie, vyrobené z materiálov ako je satén či menčester.

Šortky tvoria užitočný prvok pri vrstvení oblečenia. Teplé pančucháče zahrejú a zároveň poskytujú priestor fantázii. Stačí zvoliť pestrejšiu farbu a celý outfit dostane iný nádych.

Ak sme spomenuli vrstvenie, nemali by uniknúť pozornosti šály – a čím väčšie, tým lepšie!

Na záver sa vráťme späť k vyššie uvedenému materiálu. Menčester slávi úspechy aj na poli nohavíc či sačok. Možno je len otázka času, kedy nás opäť zaplavia menčestrové tašky.

zdroj: www.orsay.net.pl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.