Dámske lesklé zimné bundy 2012

Dámske lesklé zimné bundy 2012

16. januára 2012, dámske zimné bundy, lesklé zimné bundy, lesklé bundy, bundy Orsay

Sponzorovanej odkazy:

Jeden deň nás vábia signály jari, ďalšie dni pripomínajú šeravé večery jesenných dní. Ale nie je ani jar, ani jeseň. Zima si tento rok so snehovou nádielkou dáva načas, a tak raz obliekame bundy, raz sa vraciame späť k jesenným kabátom. Už sa nám zimné obdobie prehuplo z roku 2011 na rok 2012, ale aj napriek tomu nás často ráno budí slniečko. Z hľadiska módnych trendov si netreba lámať hlavu – kabáty a bundy sú stále moderné. Každý iste zaznamenal obľubu béžovej farby (a to najmä u kabátov), ​​nosí sa aj oranžová či horčicová. Jeden trend ale pretrváva už niekoľko rokov – jedná sa o lesklé zimné bundy.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští!

Rovnako tak by sme mohli povedať, že nie je lesk ako lesk. A lesklá bunda neznamená luxusná bunda. Ešte minulý rok boli veľmi žiadané výrazne lesklé bundy, často pôsobiace, akoby boli vyrobené z latexu. Záležalo už len na danej značke, aby bundy vyrobila v patričnom designe, pretože sa mohlo ľahko stať, že bundy vyzerali – ako sa hovorí – lacno.

Tiež sa začali vyrábať v tomto prevedení kabátové bundy, dlhšie zimné bundy pochopiteľne zaisťujú väčší komfort v zimných dňoch. Navyše sa vrátili s veľkým ohlasom do módneho sveta parky. Ich dizajn či obyčajné detaily bývajú masívne využívané a v kombinácii s modernou lesklou úpravou sa stávajú hitom.

Tieto dlhšie lesklé bundy zoženiete napríklad v internetovom obchode www.milanoo.cz alebo www.i-moda.cz . A práve nasledujúca fotografia pochádza z e-shopu i-moda. Nezabudnem, v tejto súvislosti, pripomenúť stálu obľubu umelých i pravých kožúškov na kapucni. Avšak nie každý je zástancom takéhoto trendu, na čo myslia aj výrobcovia, a tak sa dá väčšina kožúškov z bundy odopnúť.

Dnes sa dáva prednosť matným lesklým bundám. Pôsobia decentnejšie a podľa môjho názoru je možné ich ľahšie skombinovať. Nezabudnite, že vo svete frčí červená a po malých krôčikoch si vydobývá miesto aj na našom trhu.

Pekne dizajnovo spracované bundy ponúka aj značka Orsay. Vyberiete sa z rozmanitých farieb i štýlov.

Zdroj: www.i-moda.cz , www.milanoo.cz , www.shopstyle.comwww.orsay.pl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.