Dajte vášmu kabátu nový vzhľad / Pánske zimné šály

Dajte vášmu kabátu nový vzhľad / Pánske zimné šály

17. januára 2012, pánske šály, šály, šatky, zimné šály, Berska, Zara, Reserved, pánske doplnky, zimné doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Ak si raz na šály a šatky zvyknete a obľúbite si ich, už nikdy sa vám zrejme nebude chcieť ich zo svojho šatníka vyhodiť. Majú predsa toľko výhod! Nielenže vás zahrejú a váš krk ochránia pred vetrom a následným nachladnutím, ale akýkoľvek jednofarebný kabát rozžiaria, oživia a váš outfit získa razom oveľa štýlovejší vzhľad.

Pri výbere šálu je dôležité brať do úvahy tri hlavné veci – farbu, veľkosť a materiál. Čo sa týka farby, mala by samozrejme ladiť s vaším kabátom či bundou. Ak máte kabát jednoducho čierny, máte výber veľmi uľahčený – hodia sa k nemu totiž skoro všetky farby a dovoliť si tak môžete aj zaujímavé vzory na šále. Ak je ale naopak vzorovaná vaša bunda či kabát, voľte zase jednoduchý šál v jednom odtieni. Ak vás zaujímajú aktuálne trendy v oblasti farieb, odporúčam vám tmavo zelenú, tmavo modrú, vínovú, rôzne odtiene hnedej a béžovej a staviť môžete aj na hnedú a sivú klasiku. Pokiaľ ide o veľkosť či dĺžku vášho šálu, je najlepšie si jednoducho vyskúšať, aká vám najlepšie sedí. Do úvahy berte aj zapínanie vášho kabátu. Ak sú gombíky až pri krku, nemusí byť šál nijako zvlášť veľký. Ani čo sa týka materiálu, nie je výber nijako zložitý. Hoci sa občas stretneme aj s hodvábnymi či kašmírovými pánskymi šálmi, v prevažnej väčšine prevažujú tie vlnené a k zime sa tiež hodia najlepšie.

Pánske šály Bershka

Značka Bershka sa zameriava skôr na mladých zákazníkov, a tak tu nájdeme prevažne výraznejšie a často aj vzorované šály, ktoré dodajú každému outfitu veľkú porciu mladistvého štýlu. Mimo klasických šálov tu nájdeme aj pletené goliere, ktoré jednoducho nasadíte na krk a nemusíte ich zložito zaväzovať ani aranžovať.

Pánske šály Reserved

Ak sa šály Bershka nesú na vlnách farebnosti, tie od Reserved sú veľmi klasické a v rezervovaných farbách. Nájdeme tu prakticky iba tri odtiene – čiernu, šedú a hnedú. Niekomu sa možno tieto farby môžu zdať nudné, ale na druhú stranu určite existujú muži, ktorí túto jednoduchú eleganciu veľmi ocenia.

Pánske šály Zara

Šály tejto značky sú veľmi zaujímavé. Hľadať by ste tu mohli ako jednofarebné kúsky, tak i šály veľmi zaujímavých farieb a odvážnych potlačí, ktoré dodajú kabátu úplne iný- nový rozmer.

Zdroje: www.zara.com , www.bershka.com , www.reserved.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky a pánske oblečenie.