Zabudnite na telové silonky, prichádzajú farebné pančuchy!

Zabudnite na telové silonky, prichádzajú farebné pančuchy!

25. januára 2012, párty pančuchy, pančuchy, pančucháče, farebné pančuchy, vzorované pančuchy, zimné doplnky, zimné pančuchy

Sponzorovanej odkazy:

Už niekoľko posledných sezón sme mohli zaregistrovať, že klasické a predtým veľmi obľúbené silonky sa dostávajú do pozadia a možno sa dokonca dočkáme dňa, kedy budú úplne pasé. Nahrádzajú ich nielen čierne a vzorované silonky, ale aj farebné pančuchy, s ktorými sa obzvlášť počas tohtoročnej jesene a zimy roztrhlo vrece. Vídame ich v obchodoch aj v uliciach vo všetkých možných farebných prevedeniach, a hoci môžu na prvý pohľad pôsobiť až priveľmi výrazne, do celkového outfitu perfektne zapadajú. Chcete ich začať nosiť aj vy? Poradíme vám, ako v nich vyzerať skvele!

Vykúzlite dokonalý outfit

V prvom rade je potrebné doladiť farby. Keďže ste sa rozhodli pre farebné pančuchy, je asi jasné, že sa príliš nebudú hodiť k šatám alebo sukni s divokými vzormi či pestrou potlačou. Rovnako tak myslite aj na topánky, tie by mali byť v neutrálnom odtieni, aby sa s pančuchami netĺkli a dali im vyniknúť, alebo naopak v rovnakom odtieni, ako samotné pančuchy, čo opticky predĺži vaše nohy.

Vytvorte ilúziu dokonalých nôh!

Hoci sa to môže zdať trochu nespravodlivé, farebné pančuchy zrovna nevytvárajú ilúziu dlhých a štíhlych nôh a najlepšie tak pristanú ženám, ktoré „modelkovské“ nohy vlastnia. Ak ale vaše nohy nie sú nekonečne dlhé, ani najštíhlejšie, nemusíte sa farebných pančúch kvôli tomu vzdávať. Stačí len poznať niekoľko trikov, ako nohy opticky zoštíhliť a predĺžiť. Platí tu, že čím silnejšie sú vaše nohy, tým tmavšie odtiene by ste mali voliť. Nemusí to byť hneď čierna, skvelý efekt vytvoria napríklad fialové alebo tmavo hnedé pančuchy! Ak túžite po pančuchách s potlačami alebo vzormi, vyvarujte sa prehnaných a výrazných potlačí, ako je napríklad imitácia leopardej kože a tiež horizontálnych pruhov. Tie vertikálne ale naopak vašim nohám nejaký ten centimeter do dĺžky, aspoň opticky, pridajú.

Najviac trendy farby sezóny

Kým k jeseni bezchybne ladili žlté, horčicové, oranžové, hnedé a burgundské odtiene pančúch, v zime to sú zase tmavo zelené, tmavo modré, sýto červené, alebo trebárs aj metalické odtiene, v ktorých vyniknete predovšetkým na párty. Dobre vyzerajú aj najrôznejšie odtiene ružovej a fialovej a stretnúť sa môžeme i s nebesky modrou, ale posledné tri farby sedia skôr mladým dievčatám. Pre tie, čo rady experimentujú a túžia byť originálne, sú tu aj pančuchy s bodkami, prúžkami alebo mašličkami, ktoré dodajú outfitu hravosť a ľahkosť.

Zdroje: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.