Tohtoročný trend - plisované sukne a šaty

Tohtoročný trend - plisované sukne a šaty

13. januára 2012, plisovaná sukňa, plisované šaty

Sponzorovanej odkazy:

Asi mi dáte za pravdu, keď poviem, že džínsové sukne sú síce stávkou na istotu, ale už tiež celkom nudné a neoriginálne, a to v akejkoľvek podobe. Možno vám to pristane a sú praktické, ale nikoho v nich neoslníte.

Na množstve stránok ste si už v lete mohli všimnúť vzdušných voľných sukní v maxi dĺžke, ktoré si bloggerky s obľubou obliekali. Chcete byť aj vy očarujúce a pôsobiť krásne étericky? Stavte na plisované sukne tiež!

Pre ich ľahkosť sú predsa len vhodnejšie na leto, nikto vám ale nehovorí, že sa s nimi musíte v zime rozlúčiť. Naopak, nosiť ich môžete vo všetkých ročných obdobiach. Musíte len vedieť ako na to.

Ako ste si mohli všimnúť, v kurze sú všetky dĺžky, či už mini, midi alebo maxi. Skladané minisukne si určite vybavíme v asociácii s uniformami prestížnych škôl v zahraničí. Ak po nich siahnete, stačí ich doplniť o tučný sveter, Oxfordky a vintage tašku a vykúzlite všetkými obdivovaný londýnsky štýl. Trošku elegantnejšou variantou sú sukne v kombinácii s trenčkotom a topánkami na podpätku.

Od krátkych sukní prejdeme k tým dlhým až po zem, v ktorých budú vaše nohy vyzerať ako nekonečne dlhé. Sú efektné a s každým krokom sa jednotlivé sklady voľne prevlnia a pôsobia vzdušne.

Ako a s čím ju nosiť?

Existuje mnoho variánt, určite nájdete tú svoju. Kým v lete ju všetci nosili prevažne k topom alebo tričkám, teraz ju skombinujte napríklad s hrubým svetrom na dosiahnutie casual looku. Nebojte sa kontrastov, skombinujte ju napríklad s koženým krivákom a rockerskými topánkami. Skúsiť môžete aj kombináciu s obyčajným vreckom, ktoré doma určite nájdete a hrubým kruhovým šálom ledabolo omotaným okolo krku. Je jasné, že v mrazivom počasí s nimi veľmi nezabodujete, vyberte si preto suché dni, ktorých je tento rok dostatok.

Nemôžete stále nájsť tú svoju vysnívanú? Možno vás poteším, nie je totiž ťažké vytvoriť si ju podľa vlastných predstáv. Návod krok za krokom môžete nájsť na youtube, kde sa to videami priamo hemží.

zdroje: asos.com, polyvore.com, Thinksock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.