Nude odtiene si zamilujete

Nude odtiene si zamilujete

31. januára 2012, nude, nude odtiene

Sponzorovanej odkazy:

Omrzeli vás farby? Vyskúšajte tie, ktoré majú k ľudskej pokožke najbližšie, teda nude odtiene. Sú znakom ženskosti, nežnosti a nevinnosti. Na červenom koberci sa to róbami v tejto škále farieb len hemží, napodobnite celebrity aj vy!

Ešte nedávno bol nude odtieň považovaný za mierne kontroverzný a niektorí ľudia ho vyhlasovali za rasistický, pretože zodpovedá len pleti belochov. Ak aj vy žijete v domnienke, že medzi nude odtiene patrí len béžová a ružová farba, mýlite sa. Za nude sa dá považovať akýkoľvek odtieň pleti a to i ten tmavší ako napríklad karamelový, sivastý alebo úplne hnedý. Nude odtiene sa objavujú na čomkoľvek, topoch, topánkach, okuliaroch alebo nohaviciach.

Neobliekajte sa do nich celá, nechcete predsa vyzerať ako úplne nahá. Aj keď sa nude farby hodia skôr na sviežu jar a leto, s kľudom si ich môžete obliekať aj v zime. Najviac sa hodia k slávnostnému a párty looku, ak zvolíte šaty a skombinujete ich so štýlovými doplnkami, stane sa z vás kráľovná parketu.

Možno teraz premýšľate, či je táto „farba-nefarba“ pre vás vhodná. Isteže. Avšak každému človeku pristane niečo iné, hlavne radšej nechajte kúsok, ktorý je úplne totožný s vašou farbou pokožky, na vešiaku pre ostatné zákazníčky.

  • ak máte svetlú pleť-ružová, lososová, farba šampanského
  • ak máte opálenú pleť-máte rovnako ako vždy výhodu a voľnejšiu ruku vo výbere

Niektorí ľudia vyhlásili nude farbu ako novú čiernu, nech už z toho dôvodu, že sa hodí k akejkoľvek farbe, ale aj preto, že sa dá využiť na akúkoľvek príležitos&´t. Kým v zime ju môžete kombinovať s klasickými odtieňmi, na jar si môžete dobiť optimizmus kombináciou s mentolovo zelenou alebo ľadovo modrou. Skombinováním nude odtieňa s čiernou dosiahnete luxusného a univerzálneho chanelovského lo­oku.

Či už si to pripustíte, alebo nie, šaty, ktoré ste si obľúbili, vás raz rovnako omrzia a nebudete mať chuť ich nosiť, rovnako ako tričko alebo kabát.

Z tohto hľadiska je vždy lepšie premýšľať nad doplnkami alebo šperkami. Ako maximálne doporučeniahodná investícia sú lesklé nude topánky na podpätku. Ich pôvabu už si dávno všimli napríklad Christian Louboutin alebo Jimmy Choo, a vyzdvihli ich do módneho neba. Skúste zvoliť topánky, ktoré sú vo svetlejšom tóne ako je vaša koža a vaše nohy vyzerať úžasne dlho a štíhlo. Ďalšou skvelou voľbou je kabelka v nude farbe, s ktorou vždy a všade zažiarite.

zdroje: asos.com, polyvore.com, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.