Tally Weijl párty kolekcia na Silvestra!

Tally Weijl párty kolekcia na Silvestra!

12. januára 2012, párty kolekcia, oblečenie na párty, silvester, sexy šaty, Tally Weijl, flitrové topy

Sponzorovanej odkazy:

Pomaly sa blíži deň, keď všetci oslávime nový rok a pretože sa hovorí „ako na nový rok, tak po celý rok“, mali by sme ho osláviť riadne a hlavne v sexy oblečení, napríklad od Tally Weijl.

Predtým než zavítate do obchodu Tally Weijl, kde sú teraz mimochodom neuveriteľné zľavy, mali by ste si rozmyslieť alebo v tejto chvíli skôr uvedomiť, na akú párty sa chystáte, či to bude formálny večierok alebo zábavná party s priateľmi.

Šaty

Na formálnejšiu párty si môžete vziať tylové šaty, ktoré nie sú vyzývavé a v ktorých budete vyzerať ako nežná víla. Jednoduché šaty môžete doplniť štrasom alebo elegantnými korálkami. K bielym šatám sa hodia doplnky v púdrových odtieňoch.

Či už sa rozhodnete pre čierne alebo ružové korzetové šaty, v oboch prípadoch budete mať určite „šťastnú ruku“, pretože v nich dokonale vyniknú vaše krivky a vďaka stuhe pod prsiami sa tiež nekonečne predĺžia vaše nohy.

V prípade, že ste cez Vianoce pribrali nejaké to kilo navyše, s gráciou ich skryjete pod bodycon šaty alebo využite farebnú block hru a samozrejme môžete využiť aj čiernu farbu v hornej alebo spodnej časti šiat.

Vkĺznite do strieborných alebo ružových šiat s flitrami a už nemusíte premýšľať nad žiarivým zdobením, pretože už teraz ste získali elegantný sexy vzhľad. Obzvlášť u šiat na jedno rameno buďte veľmi opatrné pri výbere náhrdelníku.

Nežný vzhľad potom zabezpečí ľahký tyl, ktorého cíp na jednej strane robí z obyčajných šiat nevšedné a rovnako tak i tylové volániky na sukni v spojení so štrasom na hornom leme vytvárajú dojem skutočného luxusu.

Topy

Rovnako ako šaty, aj topy dokážu byť sexy, elegantné a výrazné, navyše ponúkajú nekonečnú variabilitu v kombinovaní s nohavicami alebo sukňami, niektoré sa dajú využiť ako minišaty s legínami.

Topánky a kabelky

Aby ste nevyzerali ako čierna vdova, skúste svoj outfit prežiariť farebnými alebo vzorovanými doplnkami, ktoré nutne nemusia byť v neónových farbách, stačia púdrové tóny alebo vysoko trendový hadí vzor.

Zdroj: http://www.tally-weijl.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.