Kabelky Prada - kto by ich nechcel?

Kabelky Prada - kto by ich nechcel?

20. novembra 2010, Kabelky Prada, kabelky do ruky, kabelky cez rameno, listové, aktovka na dokumenty, Exotics kabelky, cestovné tašky, Weekenders, tašky na laptop

Sponzorovanej odkazy:

Tradícia talianskej módnej spoločnosti Prada siaha až do roku 1913. Dnes patrí Prada medzi najluxusnejšie módne spoločnosti so skutočne širokým sortimentom tovaru, od luxusných modelov oblečenia po najrôznejšie módne doplnky. My sa na jeden typ takéhoto módneho doplnku spoločnosti Prada pozrieme. Ukážeme si najnovší výber kabeliek Prada a rozčleníme si ich do jednotlivých kategórií podľa typu kabelky. Nielenže si ukážeme kabelky, ktoré sa hodia do mesta, ale aj listové kabelky na plesy a biznis tašky do práce alebo elegantné tašky na laptop. V kabelkách Prada máte istotu kvality, dokonalosti, vysokého a štýlového dizajnu, ale aj najmodernejších strihov a zdobenia. Poďme sa teda pozrieť na kabelky Prada, ktoré v módnom svete znamenajú to najlepšie z najlepšieho.


Kabelky Prada do ruky aj cez rameno

Prvou kategóriou kabeliek Prada budú kabelky do ruky, maxi-kabelky čiže tak obľúbené kabelky väčších rozmerov a kabelky cez rameno. Kabelky do ruky uvítajú ženy, ktoré majú rady vysokú eleganciu a ich štýl obliekania je skôr elegantný. Hovorí sa tiež, že kabelky do ruky majú nosiť tie z nás, ktoré trpia bolesťami chrbta a chrbtice, nenamáhajú tak totiž svoju krčnú chrbticu a chrbát preto netrpí. Obľúbeným tvarom, zdá sa, sú hranaté a pevné kabelky, ktoré držia tvar a sú veľmi praktické, ak v kabelke musíte nosiť niečo, čo sa nemôže za žiadnu cenu pokrčiť.
Kabelky väčších rozmerov (totes) sú určené pre tie z nás, ktoré v kabelke nosia veľa vecí. Prada kabelky ženám naviac umožnia byť štýlové a moderné. Okrem jednofarebných hladkých modelov si môžete vybrať aj kabelky s nariasením alebo kabelku Prada v military štýle.
V neposlednom rade tu sú kabelky Prada, ktoré môžete nosiť jednak zavesené cez lakeť, ale aj cez rameno. Zaujímavé je veľké a výrazné zapínanie a lakované detaily.


Listové kabelky Prada, kabelky „Exotics“ a menšie cestovné tašky

Ďalšiu kategóriu tvoria listové kabelky Prada, kabelky Prada s označením „exotickej“ a víkendové kabelky a tašky určené na cestovanie, na krátke cesty alebo vzdialenosti. S listovou kabelkou Prada zaiste zažiarite na každom plese. Vybrať si môžete zo širokej ponuky. Ako ukážku som pre vás vybrala nasledujúce štyri, úplne odlišné modely. Už teraz si tak môžete urobiť svoju vlastnú predstavu o Prada štýle večerných listových kabeliek. Úplne iným typom sú kabelky označené ako „exotické“. Snáď sú to ich farby a vzor, kvôli ktorým dostali tieto pestré kabelky takéto pomenovanie. Posledným typom tejto druhej kategórie sú tašky určené na cestovanie. Ak chcete cestovať kvalitne, štýlovo a hlavne luxusne, potom si na cestovanie vyberte aj Prada cestovnú tašku z kolekcie Weekenders **. Keď už na to príde, vyberať môžete aj podľa tvaru.


Biznis aktovky a tašky na laptop

Ste biznis ženou a okrem „normálnych“** kabeliek do ruky alebo cez rameno potrebujete aj biznis aktovku na dokumenty? Potom aj pre vás je tu Prada so svojou ponukou týchto diplomatických aktoviek, do ktorých schováte faktúry alebo zmluvy na podpis. S biznis luxusnou aktovkou Prada určite zažiarite na každom meetingu.
Módna spoločnosť
Prada vás nesklame ani v prípade laptop kabeliek čiže tašiek na notebook . Vyzerajú štýlovo, sú kvalitné a okrem vás, bude takúto laptop kabelku zaiste milovať aj váš notebook.


„Zdroj“: www.prada.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.