Zažiarte na každej párty / Párty nohavice a šortky

Zažiarte na každej párty / Párty nohavice a šortky

9. januára 2012, párty, párty nohavice, párty šortky

Sponzorovanej odkazy:

Koniec roka je tým najvhodnejším obdobím na organizovanie rôznych osláv a párty, tou hlavnou je iste oslava Silvestra. V sukni alebo šatách síce zažiarite, vychutnajte si ale pohodlie a zvoľte nohavice.

Aké? Inšpirujte sa.

Džínsy

Všetkými milovaný, vďačný a najčastejšie nosený typ nohavíc. Prečo na neho nevsadiť aj teraz? Určite vás hneď napadnú skinny, ktoré sa hodia takmer ku každej príležitosti, ak ich vhodne skombinujete. Aby nevyzerali príliš obyčajne, doplňte ich o zaujímavý párty top a zažiarite.

Určite ste si už všimli, že tento rok majú zelenú 70. roky. U nohavíc to znamená nohavice s vysokým pásom a voľnými zvonovými nohavicami spolu s topánkami na platforme. Kvetinové a psychedelické vzory nohavíc majú svoje zlaté roky už za sebou, zvoľte preto džínsy alebo menčestrové nohavice.

Ako hovorí múdre pravidlo: legíny nie sú nohavice! Nikto vám ale nebráni vybrať si obyčajné čierne nohavice v štýle nad členky alebo priliehavé pohodlné jeginggs. Spolu s topánkami na podpätku vám určite pristanú.

Oslňte ostatných

Džínsy môžete na druhú stranu nosiť vo dne, na večer sa ale môžete viac odviazať. Čo takto nohavice v metalických farbách, napríklad v bronzovej?

Ak máte rada extravaganciu, obliecť si môžete nohavice celé pošité flitrami, ktoré sa objavili napríklad na mólach Michaela Korsa alebo Balmain. Je jasné, že sa ich oplatí nosiť s jednoduchšími kúskami, napríklad obyčajným topom spolu so sáčkom.

Kraťasy

To, že je zima, nie je dôvodom k tomu, aby ste nechali svoje obľúbené šortky v skrini! Ak ste hravá, skúste obyčajné čierne alebo kárované šortky skombinovať s farebnými pančuchami, skvele bude vyzerať kombinácia károvaných šortiek v hnedých odtieňoch spolu s horčicovými pančuškami. Stačí len zapojiť fantáziu a výsledok sa dostaví.

Ďalšou jednoduchou možnosťou je doplniť párty top kraťaskami, a k nim si obliecť pančuchy, ktoré siahajú len do polovice stehien. Nielenže budete vyzerať štýlovo, ale aj sexy.

zdroje: polyvore.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.