Buďte na Silvestra oslnivá! / Zlaté párty šaty a doplnky

Buďte na Silvestra oslnivá! / Zlaté párty šaty a doplnky

4. januára 2012, párty šaty, zlaté šaty, zlaté oblečenie, zlaté doplnky, zlaté kabelky, zlaté topánky, flitrované šaty, flitrované topy, sexy šaty, šaty na silvestra

Sponzorovanej odkazy:

Síce sa hovorí, že nie je všetko zlato, čo sa blyští, ale ak hovoríme len o móde a konkrétnejšie o už prebiehajúcej párty sezóne, bola by chyba netrblietať sa a nežiariť! Zlatá je totiž jednou z najluxusnejších farieb, ktoré nám farebné spektrum môže ponúknuť a pre rôzne párty a spoločenské akcie je ako stvorená.

Zlatá patrí odjakživa medzi farby, ktoré evokujú luxus a navyše pristane každej žene a dievčaťu bez ohľadu na vek, farbu pleti či vlasov. Avšak pozor, je to farba veľmi výrazná a musí sa s ňou opatrne. Chcete predsa zažiariť a oslniť, ale nie oslepiť vašich blízkych, či vyzerať ako prerastená vianočná ozdoba. Nehovoriac o tom, že nevhodne zvolený zlatý kúsok môže pridať pár kíl naviac, zvlášť ak je posiaty flitrami. Je teda potom lepšie zvoliť napríklad iba len doplnky v zlatej farbe. Avšak týmto vás nechcem v žiadnom prípade odrádzať od oblečenia v zlatej farbe, naopak vám chcem ukázať, ako môžu napríklad zlaté šaty vyzerať. Biele šaty posiate zlatým prachom sú ideálne pre dievčatá, sú rozkošné a zároveň glamour. Ďalšie šaty na obrázku urobia z každej ženy hviezdu večera a tretie flitrované šaty jednoduchého strihu zase vyžadujú perfektnú postavu. So zlatou by sa to predsa len nemalo preháňať, a ak sa necítite na celé zlaté šaty, voľte také, kde zlatá tvorí menšiu časť modelu či tvorí len lesklé akcenty.

Avšak nielen zlaté šaty oslňujú, príjemnou a trochu rockovou variantou sú aj zlaté minisukne v kombinácii s čiernym topom. Odvážnejšie dievčatá si trúfnu aj na zlaté kraťasky. Skvele tiež vyzerajú aj zlaté topy na ramienka či bolerka a svetre so zlatou aplikáciou.

Zlatá neznesie mnoho farebných kombinácií. Skvele však vyzerá s čiernou i bielou, béžovou či farbou šampanského. Ak chcete staviť na zlaté doplnky, môžete začať od topánok, ísť ďalej cez listové kabelky až ku šperkom či čelenkám do vlasov a podobne. Ale pozor! Opäť sa vyhnite prehnanosti a prekombinovanosti.

Ak všetko zvolíte správne, budete žiarivou hviezdou večera.

Zdroj: www.polyvore.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.