Neobyčajné párty listové kabelky

Neobyčajné párty listové kabelky

10. januára 2012, párty listové kabelky, párty doplnky, kabelky, Silvester, malé kabelky, večerné kabelky, asos

Sponzorovanej odkazy:

Vlastniť aspoň jeden lístoček je úpnou nutnosťou, ak milujete párty a plesy. Pretože práve začína obdobie rôznych večierkov a plesov, rada by som vám ukázala niekoľko zaujímavých listových kabeliek. Pri výbere párty kabelky by ste mali brať do úvahy materiál a farbu, pretože musí byť kombinovateľná s oblečením a topánkami. Podľa vášho vkusu a štýlu šiat môžete vyberať elegantné, vysoko módne alebo ležérne kabelky, ďalej tiež záleží na formálnosti udalosti. V každom prípade je dobré byť pripravená a mať aspoň jednu kabelku elegantnú a jednu ležérnu, samozrejme v univerzálnej far­be.

Listové kabelky zo saténu, zamatu alebo bavlny sú už dávno z módy. Oveľa viac obľúbené sú listové kabelky flitrované, farebné, so zaujímavým úchytom alebo zapínaním. Medzi najhorúcejšie farby sezóny patrí živo zelená, fuchsiová červená, tmavo citrónová, hnedá, čierna a biela.

Farebná

Farebné listové kabelky sa dajú nosiť len k jednofarebným šatám, aby celkový dojem nebol prekombinovaný. Ak si vyberiete viacfarebný lístoček, môžete ho nosiť k akejkoľvek farbe šiat, ktorá je obsiahnutá v jeho multikolore.

Univerzálna čierna

Čierna je síce univerzálna, ale nemusí byť nudná. Čierny lístoček môže byť opatrený zaujímavým zapínaním alebo ho môžu dopĺňať strapce či perie.

Žiarivé a ligotavé

Listové kabelky posiate trblietkami, flitrami alebo rôznymi kameňmi najlepšie vyniknú na tmavom pozadí. Dokonalé spojenie preto vytvoria s malými čiernymi.

Pevná textúra

Listové kabelky s pevnou textúrou najlepšie vyniknú v ruke. Často sú opatrené elegantnou retiazkou na nosenie cez rameno, ale nakoniec zistíte, že oveľa pohodlnejšie je držať ich v ruke.

V prípade, že sa nezaobídete bez svojho obľúbeného miniparfému, rúžu, púdru a samozrejme kľúčov, mobilu a ďalších nevyhnutností, budete si musieť zaobstarať väčšiu rozmernejšiu listovú kabelku.

Väčšina listových kabeliek má odnímateľný popruh, takže sa dajú ľahko nosiť krížom cez telo alebo cez rameno. To je veľmi výhodné, pretože väčšinou je nemožné nosiť lístoček celý večer v ruke.

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii doplnky a kabelky a tašky.