Shoes of Prey alebo vytvorte si topánky podľa svojho gusta

Shoes of Prey alebo vytvorte si topánky podľa svojho gusta

30. januára 2012, Shoes of Prey, topánky na mieru, topánky podľa vášho designu, topánky, dámske topánky

Sponzorovanej odkazy:

V poslednej dobe neustále narážam na články kolegýň z módnej branže, redaktorky rôznych webových stránok či bloggerky, v ktorých sa spomínané slečny a dámy rozplývajú nad webom Shoes of Prey . Tak som si povedala, že sa na neho tiež mrknem.

Austrálsky web Shoes of Prey je na internete novinkou, funguje len krátko, ale ponúka jedinečný servis. Vyrobí vám totiž topánky na mieru, a to priamo podľa vášho návrhu. Teda aspoň v rámci možností, ktoré sa na webe nachádzajú. Web teda vychádza v ústrety všetkým fanatičkám na topánky a chápe, ako sú topánky pre niektoré dámy dôležité. Určite sa aj vám stalo, že si vysnívate pár krásnych topánok, alebo zatúžite po tých, ktoré uvidíte na náhodnej okoloidúcej, márne sa po nich zháňate, nakoniec postupne ustupujete zo svojich požiadaviek a pri najlepšom si kúpite topánky aspoň podobné, v tom horšom potom nekúpite nič. Shoes of Prey vychádza práve z tejto skúsenosti a filozofie tohto webu teda je, vám ponúknuť vaše vysnívané topánky.

Vytvorte si svoje vysnívané topánky!

Priamo na webe si teda topánky samy môžete vytvoriť. Je to celkom jednoduché, len vyberáte a klikáte. Ponuka je celkom široká. Začína výberom typu topánky, tých je celkom dvanásť a zahŕňajú balerínky, členkové topánky, lodičky, páskové sandále a iné. Môžete si tiež vybrať, či chcete topánky na podpätku, jeho šírku aj výšku, alebo na kline. Ďalej si môžete zvoliť, či chcete otvorenú, zatvorenú alebo guľatú špičku, s kvetinou alebo mašľou. Podobnú variabilitu nájdete aj v možnostiach pre pätu. Prejdime však rovno k voľbe materiálu a farieb. V ponuke je niekoľko druhov kože: matná, lakovaná, hadia, ďalej semiš, satén, chlpatina, podpätok môže byť ozdobený napríklad trblietkami a flitrami. K dispozícii je aj niekoľko potlačí.

Ponuka je celkom bohatá, ale mne osobne v nej ešte dosť chýba. Potlačí, zdobenia i odtieňov farieb by mohlo byť viac. Je dosť možné, že sa ponuka časom rozrastie. Avšak mňa osobne Shoes of Prey nenalákal. Naviac po zhliadnutí niektorých vyrobených topánok v galérii sa nemôžem ubrániť dojmu, že niektoré páry (najmä tie v koži a farebne prekombinované) vyzerajú tak nejako lacno. Navyše potom dosť rovnako vyzerajú topánky, ktoré sú nakombinované decentne, a také si ľahko môžete niekde kúpiť. Do úvahy musíte vziať aj cenu, ktorá začína na 130 eurách za balerínky a končí niekde okolo 300 eur za členkové topánky. Ak však uvážite, že topánky niekto urobí ručne a len pre vás (čo je mimochodom krásna predstava), cena to nie je naozaj vysoká. Poštovné na Slovensko potom činí 15 euro, čo tiež nie je veľa.

Či už si svoj dizajn na Shoes of Prey vytvoríte alebo nie, servis táto stránka ponúka naozaj jedinečný. Mať topánky, ktoré si navrhnete, bolo do chvíle, než tvorcovia webu Shoes of Prey prišli s týmto nápadom, len snom. Teraz si však svoje topánky môže na webe pár kliknutím obstarať každá z nás.

Zdroj: www.shoesofprey.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.