Sexy topy s čipkou

Sexy topy s čipkou

6. januára 2012, sexy topy, čipka, krajkové topy, topy s čipkou, krajkové aplikácie, Mango, Promod

Sponzorovanej odkazy:

Čipka zo seba vyžaruje pôvab a určité romantické kúzlo. Krajkové topy nás okúzľujú a fascinujú už od jesene a ich vláda pretrváva i naďalej. Stačí aj kúsok tejto sofistikovanej tkaniny a razom sa z jednoduchého topu stane nevšedný luxusný kúsok. Čipka zdobí formálne i neformálne oblečenie a dodáva tak jedinečný vzhľad, v spojení so zmyselnosťou a toľko potrebnou ženskosťou.

Všetci určite vieme, čo je to krajka, že je to ľahká dierovaná textília s pravidelne sa opakujúcim vzorom, vyrobená ručne alebo strojovo, pričom ručne vyrobená čipka je samozrejme drahšia. Ale nie sú to len dve skupiny, do ktorých sa dá čipka zahrnúť. Môžeme sa stretnúť s čipkou šitou, paličkovanou, háčkovanou, pletenou, frivolitkou alebo sieťovanou. V minulosti bola čipka veľmi dôležitou súčasťou odevu, pretože bola romanticky jemná a hlavne mala zdobiaci efekt, ten jej zostal dodnes.

Mango

Krajkové topy si obľúbila aj spoločnosť Mango, ten najkrajší predstavila vo svojej kampani, nazvala by som ho „anjelský top“, je božský.

Vedľa celokrajkových topov nájdete v zimnej kolekcii tiež čipkované pruhy uprostred alebo na strane topu, dodávajúce šmrnc.

Promod

Návrhári z Promod s čipkou nijako nešetrili, preto v zimnej kolekcii nájdete iba celočipkované topy. Spodné tielko, ktoré nezakrýva celú čipkovú plochu, dovoľuje odhaliť čipke vyniknúť na pozadí holej kože. Ale k tomu ešte krajkové motýlie rukávy sú potom na opäť krajkovom tope až pompézne.

Pull & Bear

Kolekcia Pull & Bear ponúka niekoľko druhov a farebných variánt čipkovaných topov, od bielych, cez béžové až po čierne. Nádherné sú topy celookrajové, s čipkou v blokoch alebo i čipkou, ktorá zdobí výstrih tielka. Krajkové topy môžete nosiť s džínsami, s koženými nohavicami, alebo i so šortkami, opäť džínsovými alebo koženými. Vzhľadom k tomu, že hadí vzor je veľmi trendy, môžete krajkový top kombinovať aj s legínami alebo úzkymi nohavicami s týmto vzorom.

Zdroj: www.mango.com , www.promod.euwww.pullandbear.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.