Móda vo farbách Vianoc alebo ako sa na Vianoce štýlovo obliecť

Móda vo farbách Vianoc alebo ako sa na Vianoce štýlovo obliecť

2. januára 2012, párty šaty, Vianoce, outfity, vianočné outfity, vianočné šaty, spoločenské šaty

Sponzorovanej odkazy:

Určite nie som sama, komu sa zdá, že čas pred Vianocami neskutočne letí. Vo všetkom tom zhone a chaose, keď každý chce zohnať tie pravé darčeky pre svojich blízkych, aj stromček, rybu a jedlo vôbec a ešte stihnúť napiecť a upratať, by hocikto z nás uvítal, keby mal deň viac hodín. Možno ale práve patríte medzi tie, ktoré už majú upratané, napečené a nakúpené a ak pristupujete k sviatkom vianočným ako k naozaj sviatočnej a slávnostnej príležitosti, teraz už premýšľate len nad tým, čo si na Štedrý večer oblečiete. Ak tiež napríklad vyrážate v týchto sviatočných dňoch na nejakú rodinnú oslavu či večierok v slávnostnejšom duchu, určite sa rady necháte inšpirovať nasledujúcimi outfitmi, ktoré sú inšpirované farbami Vianoc.

Jednou z vecí, ktoré sú na Vianociach čarovné, sú všadeprítomná svetielka, blyštiace sa vianočné gule a iné ozdoby, ktoré dotvárajú atmosféru a ktoré k Vianociam jednoducho patria. O Vianociach si tak môžete dovoliť aj vy trochu žiariť a vyzerať ako vianočná ozdôbka. Kombinácia striebornej, farby šampanského, zlatej s perlovými doplnkami je úplne dych berúca a zároveň vyzerá veľmi luxusne.

Už druhý rok mám obsesie na prenikavo modrú farbu a na Vianoce navyše táto farba dostáva aj metalický nádych, ktorý evokuje blyštiace sa modré ozdoby na vianočnom stromčeku. Je to farba, ktorá snáď musí pristať všetkým a navyše pôsobí vznešene. Modrá rozširujúca sa sukňa vyzerá skvele s priehľadným topom a dodáva outfitu sexy šmrnc.

Kombinácia červenej a zelenej môže pôsobiť škriatkovsky, ale ak sa jednotlivé kúsky zvolia správne a s vkusom, výsledný výtvor môže vyzerať veľmi zaujímavo, hravo a napriek tomu luxusne.

Zlatá farba k Vianociam neodmysliteľne patrí, ale je to farba veľmi výrazná a nedá sa len tak kombinovať. S čiernou však vo väčšine prípadov vyzerá skvele. Zlatý top s čiernymi nohavicami je klasika, ktorá nikoho neohromí, ak sa však dodajú ešte niektoré doplnky, model dostáva hneď iný rozmer.

Aj strieborná farba sa dá najlepšie kombinovať s čiernou farbou, aby sme vytvorili spoločenský look. Avšak oproti zlatej pôsobí ďaleko striedmejšie a môže si ju tak dovoliť každý bez toho, aby pôsobil odvážnym dojmom.

Čipka vždy patrila k módnym stáliciam, ale posledné roky sa teší obzvlášť veľkej obľube a nájsť ju tak môžeme na čomkoľvek. Niet sa čomu čudovať, krajka je totiž sexy aj elegantná zároveň a navyše veľmi ženská. Krajkové šaty s mašľou v páse sú skvelou voľbou pre slávnostné príležitosti.

Zdroj: www.polyvore.com , asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.