Blysknite sa! / Párty doplnky a šperky

Blysknite sa! / Párty doplnky a šperky

29. decembra 2011, doplnky na párty, párty 2011, párty doplnky, Silvester 2011, kabelky, pančuchy, trblietavé šperky, doplnky, listové kabelky, čelenky, šperky, náramky, náušnice, prstene, náhrdelníky

Sponzorovanej odkazy:

Premýšľate, čo vášmu párty outfitu, v ktorom sa chystáte oslniť účastníkov predvianočného večierka, chýba? Možno to budú doplnky – tie totiž celý outfit nielen dotvoria, ale hlavne ozvláštnia a dodajú mu šmrnc. Párty doplnkov, ktoré môžete využiť, je celý rad!

Bez kabelky ani krok!

Začneme hneď tým najdôležitejším, teda kabelkou. Bez nej sa totiž naozaj máloktorá žena niekam vydá a kam inam schovať potrebný lesk na pery či púder, bez ktorých to na párty nejde? Pravdou je, že na tieto typy udalostí zase toľko vecí nepotrebujeme, a preto si zrejme vystačíte s listovou kabelkou. Akú bude mať veľkosť je už len na vás. V móde sú ako mini listové kabelky, tak aj tie oversize a obe tieto varianty vyzerajú skvele! K jednoduchému, napríklad čiernemu outfitu, môžete zvoliť trendy lístoček s leopardím vzorom, k nápadnějšiemu oblečeniu zase zvoľte jednoduchý štýl i farbu.

Opášte sa leskom

Čierne nohavice či sukňu spoľahlivo rozžiari lesklý alebo ligotavý opasok. Poobzerajte sa napríklad po zlatom, striebornom, fialovom, alebo aj multifarebnom kúsku, ktorý vaše nohavice naladí na párty vlnu!

Párty pančuchy

Z večierkového outfitu skúste vynechať klasické a nudné silonky, a smelo sa miesto toho pustite do súčasného trendu – vzorovaných pančúch. Vybrať si môžete z nespočtu aplikácií a vzorov, skvele vyzerajú napríklad mašličky, hviezdy, čipky alebo aj klasické prúžky. Pre odvážne sú tu aj pančuchy v metalických farbách!

Myslite aj na účes!

Ak hľadáte jednoduchý a pritom skvelý párty účes, jednoducho do vlasov posaďte čelenku. Najlepšie v metalických a trblietavých farbách!

Náušnice, náramky, prstienky …

Bez šperkov by výsledný vzhľad nikdy nevyzeral dokonale. A pre párty outfity to platí dvojnásobne. Tu si totiž môžeme dovoliť výraznejšie a odvážnejšie šperky, než na každodenné nosenie. Smelo sa teda ozdobte veľkými náušnicami, prstienkami s veľkými kameňmi či zaujímavými náramkami a náhrdelníkmi v trblietavej zlatej, striebornej alebo čiernej.

Zdroje: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky a šperky a hodinky.