Zvýraznite svoje krivky bodycon šatami a sukňami

Zvýraznite svoje krivky bodycon šatami a sukňami

26. decembra 2011, párty šaty, sexy šaty, dámske šaty, šaty silvester 2011, šaty silvester 2012, bodycon šaty, bodycon sukne, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Kate Winslet je známa svojou zmyselne plnou postavou v spojení s mliečnou pleťou a dokonalými červenými vlasmi. Keď sa ale objavila na filmovom festivale v Benátkach, všetkých šokovala svojou postavou v tvare dokonalých presýpacích hodín. Nie, naozaj neschudlala, len siahla po šikovných šatách od Stelly McCartney, ktoré vzbudili rozruch. Nebola však tou prvou, už skôr si ich skúsila napríklad Liv Tyler, Kylie Minoque alebo Keira Knightley.

Tiež pred dôležitou akciou, kde sa chcete páčiť, držíte nezmyselné diéty, vďaka ktorým vám má do týždňa spľasnúť bruško alebo vyznávate dlhodobé hladovanie za cieľom zmenšenia objemu stehien / zadočku? Máte pár kíl naviac, ale čierne šaty sa vám už prejedli? Zabudnite na to a kúpte si bodycon šaty, ktoré to bez námahy urobia za niekoľko minút, a vy budete vyzerať skvele, aj keď nemáte práve modelkovské miery.

Ich tajomstvo je hlavne vo farebnom členení, dômyselných priestrihoch a v kombinovaní rôznych materiálov. Pre silnejšie ženy urobia veľký kus práce farebné šaty, ktoré majú od podpazušia až po koniec šiat tmavý diel, zatiaľ čo ten prostredný je akejkoľvek inej farby. Existuje ale nepreberne mnoho iných variánt pri korigovaní postavy, ženám s malými prsiami vykúzlia väčšie, zatiaľ čo tým, ktoré trápia väčšie prsia, pár centimetrov uberú. Plusom je aj to, že šaty samy o sebe vyzerajú štýlovo, takže ich nemusíte príliš dopĺňať nápadnými doplnkami a šperkami.

Neplatí však to, že sa v tomto štýle vyrábajú len šaty, ktoré zdôraznia pás a zmenšia boky. Vyzmizíkovať sa dajú tiež silnejšie ramená alebo stehná a lýtka. Posledné menované sú tie, čo majú jednu stranu z normálneho materiálu, zatiaľ čo druhou z matnej koženky.

Okrem šiat k ženám patria hlavne sukne, ktoré vám v tomto prípade tiež môžu pomôcť. Vyrábajú sa hlavne tie, ktoré sú zošité z rôznych „panelov“ alebo obdoby šiat.

Bodycon šaty si môžete zaobstarať napríklad na adrese www.asos.com , kde nájdete nepreberne veľa modelov k výberu.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.