Vianočná kolekcia pre deti značiek H & M, Lindex a Reserved!

Vianočná kolekcia pre deti značiek H & M, Lindex a Reserved!

19. decembra 2011, H & M, párty oblečenie pre deti, vianočné kolekcie, detské kolekcie, oblečenie pre deti, Reserved, Lindex, detské oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Nielen my dospelí sa v zime môžeme kochať krásnymi vianočnými kolekciami. Módni návrhári myslia tiež aj na deti. Hoci sa môže na prvý pohľad zdať, že vzhľad oblečenia nie je u detí až tak dôležitý, veľa rodičov si myslí pravý opak, a tak aj deti v dnešnej dobe vídame veľmi štýlovo oblečené. My sa dnes pozrieme, ako vyzerajú tohtoročné vianočné kolekcie pre najmenších, a verte, že toľko roztomilých kúskov pokope sa len tak nevidí!

Deti o Vianociach podľa H & M

Švédska značka H & M sa do detí doslova vžila a uvedomila si, čo si deti vlastne želajú nosiť na tričku či svetri. Oblečenie teda ozdobila známymi detskými postavičkami, ako sú Hello Kitty, Mickey Mouse, alebo Spiderman. Možno v tomto prípade nejde o posledné módne trendy, ale deti takéto oblečenie iste poteší. Nie je to ale všetko, čo vo vianočnej kolekcii H & M nájdete, nechýbajú tu napríklad klasické nórske vzory alebo štýlové pruhované svetríky.

Párty štýl značky Lindex

Kým H & M kolekcia bola typicky detská, tá od Lindex sa najrôznejších postavičiek a potlačí vyvarovala, a tak vznikla kolekcia pre malých fešákov a párty slečny. Nechýbajú tu šatičky s flitrami, úžasné cardigany, lesklé strieborné legíny a trblietavé kabelky. Skvele vyzerajú aj biele košele s kravatami vo farbách Vianoc alebo napríklad šaty v klasickom červeno-bielo-modrom prevedení.

Reserved – hravé a veselé Vianoce

Kombináciou „dospeláckeho“ štýlu s tým typicky detským je vianočná kolekcia značky Reserved. Je plná farebných a vzorovaných kúskov, ktoré najlepšie pristanú práve deťom a zároveň sa jedná o oblečenie hodné významných udalostí. Pre malých gentlemanov ponúka Reserved úžasné pruhované cardigany alebo napríklad roztomilé svetríky so sobmi. Pre malé slečny sú tu zase krásne pestré šaty, sukienky alebo teplé svetre. V ponuke je samozrejme aj široká škála najrôznejších doplnkov, ktoré sú v zime úplnou nevyhnutnosťou.

Zdroje: www.hm.com , www.lindex.comwww.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii ostatné a značky a značkové oblečenie.